Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Najlepsi są wśród nas - Laureaci Programu VIP
Tegoroczna 6-ta już edycja Programu "VIP-Najlepsze Okna i Drzwi" obfitowła w nowości produktowe: okna, drzwi, okna dachowe, ale po raz pierwszy pojawiły się także energoszczędne rolety. Kandydatów do tego zaszczytnego trofeum, jakim jest tytuł Laureata Programu był wielu, gdyż w początkowej fazie konkursu zainteresowanych było kilkadziesiąt firm, z których do ostatniego etapu i spełnieniu wszystkich warunków formalnych uczestnictwa przystąpiło 12 producentów.
Kolejna odsłona tego programu, to kolejne fantastyczne, energooszczędne, funkcjonalne i eleganckie okna i drzwi, a także już wcześniej wspomniane rolety. Wart podkreślenia jest fakt, że w konkuresie wzięły również udział 2 polskie firmy - Pol-Skone i Pozbud, których produkty - okna drewniane, spełniają kreteria okien do domów pasywnych, gdyż już na początku roku otrzymały stosowne certyfikaty z Instytutu Domów Pasywnych w Darmstadt. Nie sposób pominąć kolejnego Laureata, polską perłę stolarki firmę Fakro, która w tym roku znowu otrzymała 2 wyróżnienia za swoje produkty - okna dachowe,  z czego jedno okno FTT Thermo U8, należy do najcieplejszych okien dachowych na świecie.
Zdjęcie obok: MS więcej niż Okna
Jednak na szczególne wyróżnienie w tej edycji programu zasługują: firma Exte ze znakomitą, energooszczędną i luksusowa roletą dla wymagających klientów, ale także firma Petecki, która w tej edycji otrzymała aż dwa wróżnienia za zgłoszone okna PVC. Wyjątkowo należy potraktować wyróżnienie dla firmy MS Więcej niż Okna ze Słupska, uznanego producenta z ponad 20-letnią tradycją. Jego produkt, okna PVC MS Evolution, zdobywca pierwszgo miejsca w swojej kategorii prawdopodobnie należy do najlepszych i najcieplejszych okien w Europie, a może nawet na świecie. Warto dodać, że zarówno ten nagrodzony produkt jak i wiele innych produktów stolarki są szczególne godne polecenia ze względu na swoje parametry, ale także na autorską myśl techniczną, dodajmy made in Poland. Rekomednujemy oczywiście wszystkie produkty, które uzyskały tytuł Laureata Programu VIP, a wybór należy do Państwa.
Więcej szczegółów: http://www.infookno.pl/VIP_-Najlpesze_Okna,_Drzwi_i_Salony_Stolarki_2013.html