Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Szeroki wybór okuć + wysoka jakość to wszystko znajdziesz tutaj !

Podstawą szerokiego wachlarza asortymentu VBH są okucia obwiedniowe do okien drewnianych i z PCV. W tej dziedzinie oferujemy Państwu produkty wiodących firm europejskich takich jak SIEGENIA-AUBI, ROTO, MACO.

Poza standardową "obwiedniówką", proponujemy Państwu również okucia antywłamaniowe, okucia do okien i drzwi uchylno-przesuwnych oraz okucia do okiennic.

Jako uzupełnienie asortymentu okuć obwiedniowych proponujemy szeroki wybór klamek okiennych HOPPE, ROTO, MACO oraz krajowych producentów. Firma HOPPE jest również jednym z większych, europejskich wytwórców kompletów drzwiowych, klamek, szyldów i rozet.

Naszych klientów zaopatrujemy w impregnaty, podkłady i lakiery nawierzchniowe europejskich potentatów w branży chemicznej: SIKKENS oraz GLASURIT.
Z oferty profili aluminiowych uzupełniających stolarkę otworową proponujemy okapniki, profile osłonowe i renowacyjne, ogrody zimowe firmy GUTMANN oraz systemy progowe BKV. Oferta parapetów wewnętrznych oraz zewnętrznych zaspokoi oczekiwania każdego z klientów.
VBH jest stałym partnerem takich producentów zawiasów do okien i drzwi z drewna i PCV jak SIMONSWERK, OTLAV czy DR.HAHN i BKV. Wśród firm przodujących w wytwarzaniu okuć do drzwi z drewna i z PCV, stale współpracują z nami producenci zamków i zasuwnic oraz wkładek patentowych: KFV, FUHR, WILKA i inni. Na liście swoich stałych kontrahentów mamy również światowych potentatów w branży automatyki drzwiowej i okiennej: GEZE, DORMA, HAUTAU. Dla wymagających i dbających o oryginalność klientów w ofecie posiadamy okucia do okien obrotowych, zarówno drewnianych jak i tych produkowanych z tworzyw sztucznych. Wśród nich na szczególne wyróżnienie zasługują produkty firmy HAUTAU. Klientom oferujemy również uszczelki z wysokiej klasy materiałów do okien i drzwi drewnianych firm: DEVENTER, SCHLEGEL oraz listwy szczotkowe i automatyczne uszczelnienia progowe.
W naszej ofercie znajdują się również wkręty, dyble, kotwy wielu renomowanych producentów krajowych i zagranicznych takich jak m.in EJOT. Duży wybór typów i rozmiarów do wszelkich zastosowań w budownictwie. Maszyny i urządzenia do produkcji okien i drzwi w tym: urządzenia lakiernicze (sprzęt natryskowy, przenośniki, ściany ssące), instalacje odpylające, narzędzia ręczne (Festool, Bosch, Makita, Shinano), osprzęt (frezy, piły, bity, głowice) i inne. Wypełnienia drzwiowe; z tworzyw sztucznych i drewniane dostarczają nam firmy OSTROWSKI, WEISS CHEMIE i STADUR. Do końcowej obróbki, renowacji i czyszczenia okien proponujemy m.in. produkty COSMO CHEMIE, SIKKENS, DEN BRAVEN. Poza standardową ofertą produktów znanych producentów, posiadamy szeroki wachlarz wyrobów towarzyszących produkcji stolarki otworowej takich jak łapki i podkładki do szklenia, taśmy rozprężne, materiały ścierne, pistolety do pian montażowych i inne. 

Na następnych stronach znajduje się przegląd asortymentu VBH. Zaprezentujemy najważniejsze grupy produktów w formie opisowej wraz z ich zdjęciami.

Okucia okienne
Okucia drzwiowe
Okucia meblowe
Profile i uszczelki
Technika montażowa
Chemia budowlana
Obiekty
Akcesoria/Narzędzia
Farby i lakiery