Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Stolbud Włoszczowa uruchomił strefę Architekta


Firma Stolbud Włoszczowa, uhonorowana tytułem „Firma Przyjazna Architektom”,  uruchomiła na swojej stronie internetowej (www.stolbud.pl) specjalną zakładkę STREFA ARCHITEKTA. Zawarte w niej materiały stanowią doskonałe narzędzie pomocne w codziennej pracy projektantów.
W bieżącym roku firma Stolbud Włoszczowa S.A. (www.stolbud.pl), zintensyfikowała swój udział w targach, seminariach i konferencjach związanych ze środowiskiem architektoniczno- budowlanym. Blisko 30 spotkań było doskonałą okazją dla ponad dwóch tysięcy osób do zaprezentowania zastosowań drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej Stolbud Włoszczowa S.A. w nowoczesnej architekturze.
Tematem przewodnim rozmów były zagadnienia, dotyczące coraz bardziej popularnej wśród inwestorów - energooszczędności i akustyki. Renomowane produkty firmy Stolbud Włoszczowa S.A., spełniają wszelkie wymogi, jakie stawia dzisiejszy rynek w tym zakresie. W ofercie firmy znajdują się zarówno okna akustyczne jak i energooszczędne oraz drzwi, które skutecznie tłumią hałas. Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się energooszczędne okno Capital, które wyróżnia się jednym z najlepszych na rynku parametrem izolacyjności termicznej o wartości Uw=0,68 W/m2K.  
Zwieńczeniem cyklu warsztatów jest obszerny zbiór materiałów, które ułatwią pracę każdemu projektantowi. Znajdziemy w nim Bibliotekę Produktową Okien i Drzwi DWG, REVIT, przykładowe realizacje, ustawy i akty prawa budowlanego, oraz dokumentację techniczną.
- Nasze produkty wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi oraz nowoczesnym designem, dlatego chętnie są wykorzystywane w projektach pracowni architektonicznych. Jestem przekonany, że STREFA ARCHITEKTA zostanie przyjęta entuzjastycznie i okaże się pomocna w codziennej pracy projektantów. Materiał zawiera zarówno gotowe rysunki, przykłady naszych realizacji jak i aktualne przepisy prawa budowlanego. Zachęcamy do korzystania z naszej strefy, gdzie w łatwy i szybki sposób znajdziemy potrzebne nam informacje, mówi Augustyn Zioło, Product Manager Stolbud Włoszczowa S.A.
Vademecum dostępne jest od ręki na stronie internetowej www.stolbud.pl w zakładce STREFA ARCHITEKTA. Ponadto, została wydana specjalna płyta CD, która posłuży, jako materiał szkoleniowo-promocyjny przy okazji kolejnych seminariów skupiających środowisko architektoniczne.