Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Stolarka firmy Stolbud Włoszczowa w Republice Południowej Afryki

Firma Stolbud Włoszczowa dostarczy okna i drzwi wejściowe zewnętrzne inwestorowi z RPA. Firma eksportuje swoje produkty do wielu krajów europejskich, ale po raz pierwszy realizuje zamówienie aż do południowej Afryki.
Produkty Stolbud Włoszczowa S.A. (www.stolbud.pl), znane z wysokiej jakości i bardzo dobrych parametrów technicznych, doceniane są nie tylko przez rodzimych klientów, ale również wzbudzają zainteresowanie wśród inwestorów z bardzo odległych zakątków świata. Potwierdza to owocnie rozpoczęta współpraca z partnerem handlowym z Johannesburga w Południowej Afryce.
Stolbud Włoszczowa dostarczy swoje produkty na inwestycje indywidualną.
W obiekcie zostaną zamontowane Okna Plus z drewna sosnowego w kolorze białym oraz drzwi wejściowe zewnętrzne DZ 9 Walencja również w tym samym wykończeniu. Okna Plus cieszą się dużą popularnością wśród klientów ze względu na bogactwo kształtów, szeroką paletę barw oraz możliwość indywidualnego dopasowania parametrów technicznych do potrzeb zamawiających. Ponadto wysokie parametry techniczne stolarki gwarantują komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo, które jest dla każdego bardzo ważne.
- To nasze pierwsze zamówienie realizowane w tej części świata.  Cieszymy się, że okna i drzwi z Włoszczowy docierają tak daleko. Wprawdzie zamówienie nie jest olbrzymią inwestycją, ale prowadzone obecnie rozmowy handlowe z zagranicznym inwestorem i napływające kolejne zapytania ofertowe wskazują na duże zainteresowanie naszym produktem, a co za tym idzie możliwościami zwiększenia exportu na tamten rynek. Warto nadmienić, że ponad 2 lata temu, zanim doszło do realizacji zamówienie, inwestor z RPA testował na swoim rynku nasze okna na wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Testy przeszły pozytywnie -efektem czego jest zamówienie i następne zapytania, mówi Łukasz Janik, kierownik Działu Eksportu Stolbud Włoszczowa S.A.
Republika Południowej Afryki położona jest na samym krańcu Afryki gdzie klimat bywa kapryśny i zróżnicowany.
W lecie temperatury sięgają +30 stopni, natomiast zimą przeważają dni chłodne  i deszczowe. Nie ma, co prawda ujemnych temperatur, ale warunki pogodowe są zbliżone do tych w Polsce, w okresie letnio – jesiennym.  Niewątpliwie okna  i drzwi produkcji Stolbud Włoszczowa S.A. (www.stolbud.pl), doskonale sprawdzą się w zwrotnikowej strefie klimatycznej.