Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Rusza sieć Elwiz energeto

Rusza sieć Elwiz energeto

image

Otwieramy prestiżową sieć sprzedaży Elwiz energeto. Celem utworzenia tej sieci jest chęć sprzedaży przez wykwalifikowaną kadrę stolarki, zarówno z PVC, jak i aluminium. Czy warto do niej dołączyć i skorzystać z doświadczenia jakie oferuje Elwiz?

Odpowiedzi udziela Sławomir Kwiatkowski, Dyrektor ds. Rozwoju i Marketingu Elwiz.

Na tą chwilę mamy podpisanych już 12 umów, niemal franczyzowych, na otwarcie punktów lojalnościowych pod szyldem sieci Elwiz energeto. Będą one oferować nasz cały asortyment, ale sprecyzowane mają być na produkty premium i premium plus. Klient będzie mógł w nich zakupić ciepłe okna wraz z ciepłym montażem. Wszyscy, którzy decydują się otworzyć nasz punkt Elwiz energeto, przechodzić będą szereg profesjonalnych szkoleń i to będzie gwarancją, że klient dokonujący zakupu w punkcie energeto będzie miał poczucie bezpieczeństwa, że parametry produktu zostały prawidłowo dobrane, a jego montaż należycie wykonany.

Wygląd zewnętrzny punktu Wygląd wewnątrz

Sieć punktów będzie działać na terenie całego kraju, zaczynając od województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego, mazowieckiego, łódzkiego, pomorskiego i śląskiego.

Sieć Partnerska elwiz energeto

 

Cała sieć działać ma na zasadach prawie franczyzowych, tzn. Elwiz jest tutaj dawcą wszystkich rozwiązań systemowych i wizualizacji oraz materiałów reklamowych i akcji marketingowych. W skrócie: całego know-how. Firma także w bardzo dużym stopniu będzie kontrolowała sieć, zwracając szczególną uwagę na jakoś i obsługę klienta. Dodatkowo gwarantujemy wyłączność działania danego punktu na swoim terenie.

Z naszej strony pragniemy dodać że firma Elwiz jest tegorocznym Laureatem Programu
VIP - Najlepsze Okna i Drzwi w kategorii Okna do Domów Pasywnych a ich okna od niedawna dostępne są również w salonie firmowym w Warszawie. Zachęcamy do odwiedzin!.


Adres salonu:

Ulica: Komorska 38 lok U2

Warszawa

Kontakt do salonu:

telefon stacjonarny:22 732 13 11

telefon komórkowy: 513 181 202

fax: 22 732 13 11

Godziny otwarcia salonu:

pn-pt : 9:00 - 17:00

so: 10:00 - 15:00

Kierownik salonu i numer kontaktowy: Piotr Łysakowski, 513 181 202