Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Nowość w ofercie firmy OknoPlus! Roletki międzyszybowe zasilane bateriami słonecznymi

Wyobraźmy sobie lekką, prostą w obsłudze osłonę okienną, pomagającą utrzymać komfort cieplny
pomieszczenia, zasilaną energią słoneczną… Teraz te marzenia urzeczywistnia firma OknoPlus, która wprowadziła do swojej oferty nowość - roletkę międzyszybową. Dzięki zastosowaniu baterii słonecznych za sprawą jednego naciśnięcia możemy kontrolować ilość światła wpadającego do pomieszczenia.
Roletka OknoPlus zasilana energią słoneczną
Innowacyjny produkt oferowany przez firmę OknoPlus to połączenie szyby zespolonej z roletą naokienną. Roletka międzyszybowa zasilana jest bateriami słonecznymi, czyli elementami przetwarzającymi energię słoneczną w elektryczną. Umożliwiają one bezpośrednią przemianę energii słonecznej w elektryczną, bez dodatkowych kosztów. Roletkę wprawiamy w ruch za pomocą panelu sterującego, zamontowanego na skrzydle okna. Wyposażony jest on w dwa przyciski, które regulują ruch roletki w gorę i w dół.  Panel dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych: białym, srebrnym, złotym oraz brązowym. Dzięki prostej obsłudze jesteśmy w stanie precyzyjnie kontrolować ilość światła wpadającego do pomieszczenia.
Roletka międzyszybowa  jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla pomieszczeń o przeznaczeniu użytkowym, takich jak gabinety lekarskie, ale także do użytku domowego, kiedy to chcemy zapewnić sobie poczucie prywatności bądź ograniczyć ilość światła.
Cień pod kontrolą
Wykonana z wysokogatunkowego materiału poliamidowego roletka międzyszybowa cechuje się bardzo wysoką wytrzymałością na rozciąganie i kurczenie. Ponadto posiada ona właściwości elastyczne, dzięki czemu się nie zawija. Kolejnym walorem roletki  jest pokrycie jej warstwą specjalnej farby aluminiowej, która odbija promienie słoneczne, co pomaga utrzymać komfort cieplny w pomieszczeniu.
Za sprawą położenia w pakiecie szybowym wykluczona została możliwość uszkodzeń mechanicznych roletki. Kolejną zaletą tej nowości jest to, iż w pozycji podniesionej roletka staje się niewidoczna, co nie zmienia estetyki okna. Warto zaznaczyć, że roletki przygotowywane są na zamówienie, więc idealnie pasują nawet do okien o niestandardowych wymiarach, zacieniając każde pomieszczenie na nasze życzenie.Podejmując decyzję o zakupie rolet warto kierować się ponadczasowym rozwiązaniem, prostotą obsługi, walorami estetycznymi oraz użytkowymi. Roletka międzyszybowa, nowość w ofercie firmy OknoPlus, łączy w sobie te wszystkie elementy, zapewniając nam nie tylko kontrolę nasłonecznienia pomieszczenia, ale także bezcenne poczucie prywatności.

Przykładowa cena:
Okno OknoPlus 900 x 1500 mm
- obustronny kolor MONTANA
- funkcja okna - RU /rozwieralno - uchylna/
- 2 zaczepy antywłamaniow
- klamka HOPPE
- szyba Climaplus 1,0 z ciepłą ramką Swisspacer w kolorze brązowym
Cena: 616 zł netto, dodatkowo koszt roletki 541 zł netto