Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Nowy salon firmowy Pozbudu w Toruniu
Już w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Torunia i okolic na otwarcie pierwszego oddziału firmy Pozbud T&R S.A.
Firma Pozbud jest jednym z największych producentów markowej drewnianej stolarki w Polsce. Piękne oraz doskonałe jakościowo okna i drzwi firmy Pozbud, już teraz są w 'zasięgu ręki' dla mieszkańców Torunia.  Zachęcamy do odwiedzenia salonu firmy w Toruniu, przy ul. Studziennej 58.
Na wszystkich odwiedzających czeka atrakcyjny rabat (o kupony rabatowe należy pytać w salonie firmy). Kupony będą dostępne również w dodatku do gazety Nowości - "Buduj i remontuj" , w dniach 24.10.2011 i 7.11.2011.

To jeszcz
e nie koniec atrakcji!
Przygotow
aliśmy również konkurs z okazji otwarcia.
Wymyśl has
ło reklamowe dla nowo otwartego salonu i wygraj drzwi SOHO Inox_02 wraz z montażem! Kupon na którym trzeba wpisać hasło można znaleźć w salonie przy ul. Studziennej 58, (po wypełnieniu kuponu należy przekazać go pracownikowi salonu), hasło konkursowe można  też przesłać na adres biuro@infookno.pl.
Mail zgłoszeniowy należy zatytułować "konkurs na hasło" , w mailu wpisać hasło (do 7 słów), oraz imię, nazwisko, adres, kontaktowy numer telefonu.

Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z jego regulaminem:
http://infookno.pl/regulamin_pozbud.html


Konkurs przeznaczony jest tylko dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego.
Hasła można składać w salonie lub przesyłać mailowo do dnia 25 listopada (włącznie).
W dniu 30 listopada zostanie wyłonionych 2 laureatów konkursu. 
Zwycięzcy otrzymają po 1 szt. drzwi SOHO Inox_02 wraz z montażem tych drzwi we wskazanym miejscu, wyłącznie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.