Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Porady eksperta są bezcenne

Bądź mądry przed zakupem stolarki


Szanowni Państwo,

Komunikacja z Państwem ma na celu udzielenie odpowiedzi na pytania, które każdego tygodnia kierujecie Państwo do nas. Okazuje się, iż wybór okien, drzwi , bram garażowych, inaczej mówiąc stolarki, nie jest  ani łatwy ani prosty. Należy poświęcić temu procesowi wiele uwagi i czasu. Sprawdzić należy czy i które produkty spełniają Państwa oczekiwania, tak pod względem funkcjonalnym i estetycznym, jak i finansowym.
Są doradcy w sprawach finansów, prawa, samochodów,  a my doradzamy przy zakupie stolarki.
Zastanawiasz się nad zakupem okien, drzwi, bramy garażowej czy rolet ?  Nie wiesz na co się zdecydować? nie wiesz co jest dobre, modne, sprawdzone, rekomendowane?
Okna PVC, drewniane, drzwi  antywłamaniowe, rolety czy żaluzje, szklana kabina prysznicowa, ciepła brama garażowa? Masz już ofertę i nie wiesz czy jest korzystna? Masz wątpliwości co do jakości obsługi,  nie wiesz kto będzie montował Twoją stolarkę i czy punkt sprzedaży jest autoryzowany?
Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, to niezwłocznie powinieneś napisać lub zadzwonić do nas. Zanim wydasz kilka, kilkanaście, czy kilkadziesiąt  tysięcy złotych na zakup stolarki…zgłoś się do nas! Zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy.  Fachowo doradzimy , polecimy „najlepszych z najlepszych”, jesteśmy obiektywni i niezależni - współpracujemy z wieloma producentami i salonami sprzedaży w Warszawie i całej Polsce.
Posiadamy  to co najcenniejsze: fachową wiedzę na temat stolarki. Nie zwlekaj, zgłoś się do nas już dziś i ...
 „BĄDŹ MĄDRY PRZED ZAKUPEM…. STOLARKI”


Jakie będą twoje korzyści? Zaoszczędzisz pieniądze, nerwy i czas. Pomożemy wybrać Ci dobry produkt, optymalną ofertę renomowanego producenta, wraz z odpowiednim montażem.

kontakt e-mail: biuro@stolarkavip.pl lub porady@stolarkavip.pl
Tel. 608 585 771