Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Patroni Programu VIP Innowacyjna Stolarka 2012

Ministerstwo Gospodarki RP - Patron Honorowy Programu i  Gali VIP- Innowacyjna Stolarka 2012

Marka Roto oznacza w w dziedzinie okuć budowlanych światowej klasy innowacyjne, indywidualne i bezpieczne rozwiązania systemowe. Skonstruowane przez grupę konstruktorów i inżynierów, należących do światowej czołówki. Jednakże trwający od dziesięcioleci sukces na rynku światowym cechują dalsze właściwości: doświadczenie, zaufanie, światopogląd, dynamizm, kreatywność, wiedza i umiejętności. W Polsce znajduje się magazyn centralny firmy dla tej część Europy.

Grupa Saint-Gobain to największy na świecie producent w branzy budowlanej. Producent, przetwórca i dystrybutor różnego typu materiałów (szkło, ceramika, tworzywa sztuczne), Saint-Gobain przekształca surowce w wysokiej jakości produkty stosowane w naszym życiu codziennym oraz opracowuje nowatorskie rozwiązania dnia jutrzejszego. Saint-Gobain Glass to międzynarodowa organizacja, grupująca firmy Sektora Szkła Płaskiego, działające we wszystkich krajach pod wspólną nazwą „Saint-Gobain Glass”.

Firma Elumatec jako światowy lider obrabiarek przeznaczonych do obróbki profili aluminiowych i profili wykonanych z tworzyw sztucznych, jak również w innych gałęziach przemysłu.   dostarczamy rozwiązania dostosowane do najróżniejszych potrzeb przemysłu. Dzięki własnym oddziałom w ponad 40 krajach i kooperantom w wielu innych krajach jesteśmy na miejscu, jeśli chodzi o doradztwo i serwis.

Aluplast sp. z o.o. jest największym na rynku polskim dostawcą systemów okiennych z PVC. Okna i drzwi z PVC w oparciu o oferowane przez firmę systemy wykonuje obecnie w Polsce ponad 200 autoryzowanych producentów. Siedemnaście lat aktywności aluplastu w naszym kraju pokazuje, że konsekwentnie realizowana prorozwojowa polityka może gwarantować długookresowy sukces. Grupa aluplast zalicza się do najbardziej dynamicznie rozwijających się producentów systemów okiennych z PVC w Europie i zajmuje czołowe miejsce w rankingu europejskich producentów. Obecnie grupa aluplast, reprezentowana jest przez ponad 24 oddziały produkcyjne i przedstawicielstwa na całym świecie i jest niezawodnym partnerem, który na miejscu wspólnie z blisko 1000 swoich klientów w poszczególnych krajach produkuje ok. 10 milionów okien.

Grupa Frischeis, do której należy  JAF Polska jest międzynarodowym koncernem drzewnym z 52 oddziałami w 14 krajach Europy. Jako jeden z największych światowych dostawców stanowimy idealne ogniwo łączące przemysł i rzemiosło w dziedzinie sklejek, płyt, drewna ciętego, fornirów i materiałów drzewnych, jak również specjalnych desek tarasowych i paneli elewacyjnych. Oprócz niezwykłym asortymentem Frischeis dysponuje wydajną logistyką i nowoczesnymi centrami obróbki.


Marka Penosil jest własnością estońskiej spółki OÜ „Krimelte”, czołowego producenta uszczelniaczy oraz pian poliuretanowcyh, której działalność rozpoczęto w 1994 roku. Dzięki silnej determinacji oraz wysokim standardom, w krótkim czasie stała się jednym z czołowych producentów w Europie, rozpoznawalnym w ponad 40 krajach na całym świecie. Dzięki doskonałej jakości produktów, docenianej przez rosnące grono naszych odbiorców, jesteśmy obecni w Polsce już od czterech lat. Na szczególną uwagę zasługuje szeroki wybór pian poliuretanowych, który pozwala nam na dużą konkurencyjność wśród producentów tego asortymentu.

Firma Brevis działa od 1998 roku szerząc ideę wentylacji kontrolowanej z zastosowaniem okiennych nawiewników powietrza marki VENTAIR. Firma była i jest prekursorem tej idei na rynku polskim i do dziś jest jedynym polskim producentem nawiewników automatycznie sterowanych o europejskim standardzie tak w innowacji, jaki  i jakości.Działania firmy odbiły się również postępem w konstrukcji okien dachowych, obszarze produkcji gdzie Polska jest potentatem w skali światowej.

SARP - Stowarzyszenie Architektów Polskich to największa i najbardziej prestiżowa organizacja architektów, która istnieje od ponad 85 lat i współtworząc architekturę miast i kraju. SARP wspierają zrównoważony rozwój urbanistyczny kraju z zachowaniem tradycji, ładu architektonicznego, funkcjonalności, ale wychodząc naprzeciw w stosowaniu nowoczesnych materiałach stosowanych do budowy i wykończenia wnętrz.

MURATOR S.A. jest częścią grupy medialnej ZPR S.A i jednym z największych polskich wydawców, dużą i nowoczesną firmą z bogatym portfolio. Firma jest aktywna w internecie - zarządza kilkunastoma serwisami skierowanymi do klientów indywidualnych i profesjonalistów. Wydaje 10 miesięczników, tematyczne wydawnictwa specjalne, informatory i katalogi. Wartości, którymi kieruje się wydawnictwo są propagowane nie tylko na łamach czasopism, ale także czynnie wprowadzane w życie.

FORBES w codziennym życiu  kojarzy się z listami zawierającymi najbogatszych ludzi na ziemi, czyli: Forbes 400, lista najbogatszych ludzi w USA i innych krajach; lista najbogatszych ludzi świata oraz Forbes 500, czyli lista największych spółek świata. Pomimo, że majątek czasami trudno oszacować, listy Forbesa są uznawane za pewne źródło informacji.


DAEŚ, czyli Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska to uznany i autoryzowany europejski ekspert w dziedzinie edukacji, certyfikacji  i promocji optymalnych rozwiązań dotyczących budownictwa, twórca programów dla architektów, inżynierów budownictwa i producentów np. stolarki. DAEŚ to także animator zmian związanych z potrzebami na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju.Program M2 -Nieruchomości TVP Warszawa, to znany i ceniony program pokazujące wyjątkowe rozwiązania w budownictwie ze szczególnym uwzględnieniem okien, fasad, wystroju wnętrze i otoczenia.


Know-How Advertising, znana warszawska agencja reklamowa, której główną misją jest tworzenie materiałów i kampanii reklamowych dla  wymagających Klientów biznesowych.


Times Square Public Relations to firma wspierająca działania PR w Internecie małych i średnich przedsiębiorstw. Firma  jest marką zależną Spółki Red Star Media sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie oraz partnerską inicjatywą nowojorskiego Play Music Group, Inc. z siedzibą w Nowym Jorku - USA .


Zespół CBC Film Productions to firma, która realizuje projekty na potrzeby biznesu, instytucji publicznych i samorządowych. Naszą specjalnością jest film reklamowy i promocyjny., a atutem krótkie terminy realizacji. Stolarkavip.pl, branżowy portal branży stolarki, ukazujące różnej jej oblicza i potrzeby w kontekście gospodarki, w tym rynku budowlanego i rynku stolarki, a także rozwoju innowacyjnych producentów i ich produktów.

Organizator Programu: