Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Kraków - nowy wzorcowy punkt sprzedaży marki POZBUD, Laureat Programu VIP Najlepsze Salony Stolarki

Jeden z wiodących Parterów Handlowych Pozbudu z Krakowa – firma MARKOM, oddał do użytku klientów komfortowy nowo wyposażony i wyremontowany lokal handlowy, w którym na całej jego powierzchni w odpowiedni sposób eksponowana jest stolarka okienna i drzwiowa – drewniana, produkcji POZBUD T&R S.A.
W lokalu tym, klienci mogą na miejscu zapoznać się z prawie całą gamą oferowanych przez POZBUD produktów. Eksponowana jest stolarka okienna drewniana wykonana zarówno z profila 68 mm jak i 88 mm, stolarka aluminiowo-drewniana, balkony typu HS, balkony wystawno przesuwne – tzw. PSK, oraz składane drzwi balkonowe /tzw. harmonijki/.  Klienci mogą tam obejrzeć również, zarówno stolarkę drzwiową wewnętrzną jak i zewnętrzną produkcji POZBUD.
Takie właśnie inicjatywy i zachowania, jakimi wykazał się dealer POZBUD z Krakowa, firma POZBUD chce promować wśród swoich Partnerów Handlowych. Dealer dysponował odpowiedn
iej wielkości lokalem handlowym usytuowanym w bardo dobrym miejscu /punkt handlowy dealera znajduje się w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 56teren CENTRUM HANDLOWEGO ZAKOPIANKA, a firma POZBUD pomogła mu wyposażyć i odpowiednio oznakować lokal, a teraz promować będzie go dodatkowo stronie głównej www.pozbud.pl
Firma MARKOM, www.markom.org.pl  to również laureat prestiżowego wyróżnienia SUPER VIP – Najlepsze Salony Stolarki, które zostało przyznane na uroczystej gali jaka miała miejsce 15.06.11 w hotelu SHERATON w Warszawie.