Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

WIELKA GALA „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2011”
WIELKA GALA „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2011”

Organizatorzy przedsięwzięcia: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.  29 października br. uroczyście przedstawili Laureatów V edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”, VI edycji konkursu „Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości”, IX edycji konkursu „Mazowiecka Firma roku” oraz V edycji konkursu „Perły Medycyny”.
Połączenie tych przedsięwzięć jest szczególne, wskazuje bowiem na szereg cech łączących naszych Laureatów, reprezentujących jednakże różne branże. Bez wątpienia Laureaci to podmioty, które nadają ton rozwoju nie tylko polskiej przedsiębiorczości, ale również polskiej gospodarce.

Konkursy mają charakter cykliczny i jak co roku adresowane są do wszystkich firm  i przedsiębiorców z sektora budownictwa, do samorządów, zakładów opieki medycznej  i firm działających na rynku medycznym oraz innych firm i przedsiębiorstw z Mazowsza, niezależnie od charakteru własności zakładu pracy, jego wielkości czy liczby zatrudnionych pracowników.Nagrody w konkursach to prestiżowe tytuły. Doceniane przez Kapitułę produkty, usługi, technologie, procesy oraz metody organizacji i zarządzania, przodują w dziedzinie biznesu. Działania promocyjne pomogą liderom w jeszcze lepszym rozwoju poprzez budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, zmierzający do podniesienia
ich konkurencyjności na rynkach krajowych i zagranicznych.
Wierzymy, że udział w tych niezwykle prestiżowych przedsięwzięciach okaże się sukcesem będącym uwieńczeniem ciężkiej pracy Laureatów.
Uroczystość z udziałem przeszło 600 gości, tym razem prowadzona przez Krzysztofa Ibisza oraz Tomasza Kammela, zgromadziła przedstawicieli zwycięskic
h podmiotów oraz świata polityki i kręgów biznesu. Po części oficjalnej nadszedł czas na zabawę, a nasi goście bawili się przy muzyce gwiazd wieczoru: Michała Wiśniewskiego z zespołem „Ich Troje” oraz Joanny Bartel.
Stałym punktem uroczystości jest aukcja cha
rytatywna, z której dochód przeznaczony jest na wsparcie stowarzyszenia „Budzimy Nadzieję” z Drzewicy, działającego na rzecz osób niepełnosprawnych.
Działania promocyjne wspierane są wydaniem publikacji "Almanach Polskiej Przedsiębiorczości”, która prezentuje Laureatów Konkursów, a rozpowszechniana będzie wśród administracji rządowej i samorządowej, największych firm w Polsce, na targach oraz wśród firm nominowanych i ich kluczowych klientów.
ORGANIZATOR: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług , Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.
Szczegółowych informacji udziela biuro konkursów:
Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.
ul. Popas 7, 02-196 Warszawa,  
tel./fax.: (022) 609 18 10, e- mail sekretariat@europa2000.pl
Zapraszamy na strony: www.orlybudownictwa.pl, www.samorzady.org, www.firmaroku.plwww.perlymedycyny.pl

Laureaci konkursu „Orły Polskiego Budownictwa 2011”
BIURA ARCHITEKTONICZNE, PROJEKTOWE I GEODEZYJNE

I Nagroda    „LEVEL” Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe Sp. z o.o.
II Nagroda    Geotronics Polska Sp. z o.o.
BUDOWNICTWO KOMERCYJNE, SPORTOWE I UŻYTECZNOŚCI SPORTOWEJ
I Nagroda    Alles Cool Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Jacek Stempin
II Nagroda    „ANBUD” Firma Remontowo-Budowlana Andrzej Łykowski
III Nagroda    Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane STEBUD Stefan Pustelnik
BUDOWNICTWO MIESZKANIOW
E
I Nagroda    PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.
II Nagroda    IZDEBSKI Przedsiębiorstwo Budowlane
III Nagroda    Przedsiębiorstwo Budowlane „MOLBUD” Sp. z o.o.

BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I SPECJALISTYCZNE
I Nagroda    TRASKO-INWEST Sp. z o.o.
II Nagroda    Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.
III Nagroda    TMT Wadowice Sp.j.
GENERALNY WYKONAWCA
I Nagroda    Polimex-Mostostal S.A.
II Nagroda    Alstal Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K.
III Nagroda    Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.                                
Wyróżnienie    Jaekel-Bud-Tech Sp. z o.o.
Wyróżnienie    Mermaid Construction Sp. z o.o.
INFRASTRUKTURA INŻYNIERYJNA,
DORGOWA, KOLEJOWA I ENERGETYCZNA
I Nagroda    Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A. w Gliwicach
II Nagroda    Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.
III Nagroda    Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe „EKO-TRANS” Grażyna Orłowska, Henryk Orłowski Sp.j.
INWESTOR

I Nagroda    Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.
Wyróżnienie    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piekarach Śląskich
INWESTOR ZASTĘPCZY
I Nagroda    KORPORACJA RADEX S.A.
MATERIAŁY BUDOWLANE – PRODUCENCI
I Nagroda    ELPLAST+ Sp. z o.o.
II Nagroda    Barosz-Gwimet Sp. z o.o.

III Nagroda    P.P.H.U. Stropex Sp.j. Renata Bruzi, Krzysztof Bruzi                                
Wyróżnienie    WZD Spółka z o.o.
MATERIAŁY BUDOWLANE – DYSTYBUCJA
I Nagroda    TUPLEX Sp. z o.o.
MODERNIZACJA OBIEKTÓW
I Nagroda    ART4home Sp. z o.o.
II Nagroda    INWESTBUD Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
III Nagroda    Zgierska Spółdzielnia Mieszkaniowa
STOLARKA BUDOWLANA
I Nagroda    OKPOL Sp. z o.o.
II Nagroda    Vetrex Sp. z o.o.
III Nagroda    Dudek H&H                                                
Wyróżnienie    Masonite PL Sp. z o.o.
USŁUGI DEWELOPERSKIE
I Nagroda    „AGRO-MAN” Sp. z o.o.
II Nagroda    Dolcan S.A.

III Nagroda    Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH-BUD Sp. z o.o.                    
Wyróżnienie    Family House Sp. z o.o.
Wyróżnienie    Zakład Budowlany "SIEMASZKO" Lesław Siemaszko
NAGRODA SPECJALNA
ZŁOTY ORZEŁ    Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane „GWARANT”
Eugeniusz Zieliński
 za wkład w rozwój architektoniczny ziemi otwockiej oraz za budowanie pozytywnego wizerunku polskich firm deweloperskich
USŁUGI DLA BUDOWNICTWA

I Nagroda    Przedsiębiorstwo Budowy
Dróg i Mostów Sp. z o.o. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim
II Nagroda    Simple S.A.
III Nagroda    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „TECHPOL” Kruk Sławomir
WYPOSAŻENIE WNĘTRZ
I Nagroda    ART4home Sp. z o.o.
II Nagroda    Zakład Stolarski Andrzej Myziak
III Nagroda    KOPERFAM Sp. z o.o.

I Nagroda      Zarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa
Społecznego Sp. z o.o.
II Nagroda    Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Władysława Jagiełły w Łodzi
II Nagroda    Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „Energetyka” w Warszawie
III Nagroda    Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych” w Poznaniu