Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Nowości w firmie ELWIZ S.A.

Dzięki uprzejmości Saint-Gobain Polska Sp. z o.o. oddział GLASSOLUTIONS, firma Elwiz S.A. przystępuje do oznaczania swoich okien etykietami z podaną klasą energetyczną produktu zgodnie z zasadami opracowanymi przez Dolnośląską Agencję Energii i Środowiska.
Pierwsze okna z etykietą klasy energetycznej zostaną wyprodukowane w związku z uczestnictwem naszej firmy w realizacji inwestycji, która może okazać się wydarzeniem budowlanym roku. Okna Elwiz energio passiv® zostaną zamontowane w pierwszym w Polsce budynku szkolnym o pasywnej charakterystyce energetycznej!
http://wartowiedziec.org/index.php/edukacja/zarzadzanie/6701-gminna-pereka-pierwsza-w-polsce-szkoa-pasywna

Z punktu widzenia rozwoju budownictwa energooszczędnego i pasywnego jest to zadanie inwestycyjne równie ważne i ambitne jak budowa przez Towarzystwo Ziemskie Sp. z o. o samowystarczalnego energetycznie osiedla mieszkaniowego w Gdańsku.
Z przyjemnością będziemy Was informować na stronach najlepszych branżowych serwisów internetowych, miesięczników i ekranach telewizorów o postępie robót montażowych, przy okazji prezentując wyniki specjalnych obiektowych badań naszych okien wykonywanych przez notyfikowane Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej, (nr not. 2189), potwierdzających ich najwyższe parametry w zakresie przenikalności cieplnej oraz certyfikaty jakości cieplnej produktów i montażu pochodzące z Instytutu Budownictwa Pasywnego w Darmstadt.

Informacja techniczna - "Podnosimy standard w oknach pasywnych Elwiz energio passiv® "
Przesyłam poniżej link do filmu instruktażowego dt. Roto Designo. System okuć Roto Designo  będzie u nas stosowany w standardzie w oknach pasywnych "Elwiz energio passiv®". Cel zmian, - zapewnienie pełnej szczelności -NAJWAŻNIEJSZE,  a przy okazji estetyka.
Film instruktażowy - montaż skrzydła Roto NT Designo:

Standard okna energio passiv® od dnia 24.07.2012:
system : Elwiz energio passiv® - na bazie energeto 8000® - Aluplast (Okna Elwiz energio passiv® - rozwiązanie  technologiczne Elwiz S.A. chronione zgłoszeniem patentowym nr   P.396141 )  
szklenie : 4/SWS18Ar/4/SWS18Ar/4 U= 0,5 : g = 50%, kolor ciepłej ramki : czarny - dostawca : Saint-Gobain Polska Sp. z o.o. oddział  GLASSOLUTIONS .
okucie : Roto NT Designo
uszczelka : wciągana ręcznie o zwiększonej grubości i specjalnej budowie.


Dodatkowo wraz z naszym Partnerem ( Roto Frank ) przygotowujemy szkolenie handlowe dla naszej sieci Elwiz energeto oraz lojalnych Partnerów z zagranicy.
Temat szkolenia - "Rotomania w sieci Elwiz energeto" - możliwe, że szkolenie i formuła zostanie rozszerzona.
Data szkolenia zostanie przesłana e-mailem niezwłocznie po ustaleniu ostatecznego terminu.
Miejsce szkolenia : Warszawa