Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

VIP –Najlepsze Salony Stolarki


Szanowni Państwo!

Infookno.pl - jeden z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych portali z zakresu stolarki, a zarazem organizator znanego już programu „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi” ma zaszczyt zaprosić do udziału w pionierskim i jedynym w Europie, a na pewno pierwszym w Polsce, programie partnerskim dla punktów sprzedaży stolarki.

Wychodzimy naprzeciw rosnącym potrzebom klientów poszukujących dobrej stolarki i dobrego doradcy, jednym słowem profesjonalnych punktów sprzedaży które to , coraz bardziej wyróżniają się na rynku i mamy nadzieje że są gotowe do poddania się niezależnej konsumenckiej weryfikacji.  
Dobrowolny udział w naszym programie daje możliwość udowodnienia swojego profesjonalizmu i tego, że jesteście Państwo gotowi zaproponować klientom najlepszą ofertę sprzedaży i montażu stolarki oraz akcesoriów budowlanych.
Przez wiele lat punkty sprzedaży popularnie nazywane punktami dilerskimi były niedoceniane (pozostawione samym sobie) , a nawet bagatelizowane przez niektórych producentów stolarki - dlaczego tak się działo?
Dlatego , że koniunktura przykrywała rzeczywiste potrzeby punktów sprzedaży: potrzebę szkoleń z zakresu prezentacji produktów, technik sprzedaży, wiedzy produktowej, a nade wszystko obsługi klienta i sztuki negocjacji.
Niektóre salony sprzedaży stolarki same dbały o swój dobry wizerunek, szkolenia sprzedawców, rozwój, reputację i to skutkowało i skutkuje wysokimi wynikami sprzedaży!

W tym miejscu należy postawić sobie pytanie – dlaczego nie wszystkie salony?

W dobie coraz większej konkurencji ,  istnieje wielka potrzeba wyróżnienia się, pokazania swoich możliwości, dzięki udziałowi w tym programie będziecie mogli Państwo udowodnić, że najlepsi są wśród nas!
Jeśli chcecie Państwo by to stało się faktem, należy poddać się weryfikacji -pozytywnej weryfikacji, czyli programowi „VIP –Najlepsze Salony Stolarki”.

Wszyscy mogą się chwalić, że są najlepsi  ale tylko Kapituła programu nagrodzi uczestników tytułem laureata, statuetką i dyplomem, a my jako organizator programu zajmiemy się specjalnym oznakowaniem punktu sprzedaży i promocją ogólnopolską .
Klienci na to czekają ponieważ poszukują dobrych i nowoczesnych rozwiązań, a także profesjonalnego doradztwa , dobrego rzetelnego montażu i obsługi gwarancyjnej.

Program ten to wyróżnienie dla punktów sprzedaży, które są najważniejszym ogniwem w łańcuchu sprzedaży stolarki!
To dzięki profesjonalnym sprzedawcom Klienci będą mogli dowiedzieć się o wszystkich możliwościach technicznych i walorach technicznych , jak i funkcjonlanych czy estetycznych stolarki produkowanej w Polsce.
Będą mogli spełnić swoje życzenia i potrzeby związane fukcjonowaniem w komfortowych warunkach, gdzie okna i drzwi są piękne, energooszczędne, dźwiękochronne, a nade wszystko trwałe i nowoczesne.


Serdecznie zapraszamy firmy, które mają niezależne salony sprzedaży, ale również te które są skupione w sieciach sprzedaży, czy są punktami fabrycznymi producentów.

Każdy punkt sprzedaży jest ważny i każdy może zostać pozytywnie zweryfikowany i nagrodzony. 
Wierzymy, że klienci będą wybierać właśnie te wyróżnione salony, ze względu na gwarancję dobrej obsługi, szerokiego asortymentu, kwalifikacji i rzetelności.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udział w III edycji tego prestiżowego Programu, możecie Państwo liczyć na naszą pomoc w propagowaniu dobrej stolarki i miejsc, gdzie warto ją kupić.

Jest to Program właśnie dla Państwa, najlepszych z najlepszych!

SZCZEÓŁY PONIŻEJ:
http://infookno.pl/ankieta_i_regulamin_programu.htmlZ poważaniem,
Grzegorz Cendrowski
Dyrektor Generalny
Infookno.pl Sp. z o.o.
Infookno.pl Sp. z o.o.
ul. Modlińska 310/312
03-152 Warszawa
tel. 22 224 50 51 lub 22 224 58 50

    fax: 22/ 435 58 38
e-mail: biuro@infookno.pl
              http://infookno.pl