Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Laureaci Programu VIP- Najlepsze Salony Stolarki 2012

Nie wiedzą Państwo gdzie kupić okna i drzwi? Które salony są sprawdzone i cechują się najwyższą jakością obsługi?  Teraz to już nie problem! Wystarczy odwiedzić jeden z rekomendowanych przez nas salonów stolarki.
Salony wymienione poniżej zdobyły wyróżnienie w konkursie "VIP-Najlepsze Salony Stolarki". 
Każdy z tych salonów został zweryfikowany przez niezależną kapitułę konkursu w skład której wchodzili Patroni Programu z firm Roto Frank Okucia Budowlane, JAF Polska, Brevis, PST- Polskie Szyby Termoizolacyjne
, przedstawiciele wydawnictwa MURATOR oraz przedstawiciele redakcji Infookno.pl. Salony zostały również poddane ocenie  przy użyciu metody mystery shopping. Czym jest ta metoda?:
"Mystery shopping jest jedną z najlepszych metod badania poziomu obsługi klientów, ponieważ nie bada opinii czy deklaracji na temat hipotetycznych sytuacji, tylko relacjonuje przebieg prawdziwych doświadczeń klientów w wybranych punktach sprzedaży. W odróżnieniu od badań satysfakcji klienta koncentrujących się na subiektywnych ocenach i odczuciach jest to w pełni obiektywna metoda oceny procesu obsługi klienta."

Co jeszcze wyróżnia te salony na tle jakże licznej w tej branży konkurencji? Wyjątkowa jakość obsługi, duży wybór produktów, fachowe doradztwo , autoryzowane ekipy montażowe, wieloletnie doświadczenie w sprzedaży stolarki i rekomendacje dotychczasowych klientów. Najlepiej samemu się przekonać o zaletach firm – Laureatów i odwiedzić któryś z rekomendowanych przez nas salonów. Prosimy powoływać się na infookno.pl - na naszych czytelników którzy zechcą skorzystać z oferty tych salonów czekają wyjątkowe przywileje.

Lista alfabetyczna salonów wyróżnionych w tegorocznym konkursie:


EMPOL

ul. Legnicka 6/8

tel. 71 317

64 94

55-300 Środa Śląska

sroda@empol.pl

 

EMPOL

ul. Horbaczewskiego 21/4B

tel. 71 351 86 10

54-001 Wrocław

horbaczewskiego@empol.pl

 

www.empol.pl

 

W tym roku wyróżniliśmy kolejne dwa salony fabryczne firmy EMPOL. Jest to  firma znany szczególnie w rejonie Dolnego Śląska producent okien i drzwi. Firma ta poddała ocenie Kapituły całą sieć swoich salonów – wyjątkowa jakość obsługi to ich dewiza.  Salony posiadają własne ekipy montażowe, autoryzowane przez producenta, piękną ekspozycję okien i drzwi oraz wiele promocji dla klientów.  A co na ten temat mówi sam Producent?:

„ Bezpośredni kontakt z doskonale przygotowanym handlowcem,  oraz możliwość obejrzenia interesujących nas produktów, są głównymi czynnikami wpływającymi na późniejsze zadowolenie z właściwie dokonanych wyborów. Zgodnie z misją firmy, to właśnie zadowolony klient jest dla nas priorytetem, dlatego serdecznie zapraszamy do naszych salonów firmowych na terenie Dolnego Śląska i Wielkopolski, gdzie wyszkoleni pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i otoczą opieką przez cały proces realizacji zamówienia.”

Innowacyjne Technologie s.c.

ul. H. Sienkiewicza 19/1U, 05-120 Legionowo

tel./fax: +48 22 784 41 57

it.legionowo@innowacyjnetechnologie.com.pl
Innowacyjne Technologie s.c.

ul. Poniatowskiego 109, 05-220 Zielonka

tel. 507 080 213

zielonka@itdesign.com.pl


Innowacyjne Technologie s.c.

ul. 1-go Maja 46, 05-200 Wołomin

kom. 508 125 258

wolomin@salon.stolbud.pl

 

www.innowacyjnetechnologie.com.pl

Innowacyjne Technologie s.c. to sieć salonów które łączy jeden idea – innowacyjność.  Zarówno  w podejściu do Klienta który ma poczuć się wyjątkowo jak i do technologii. Nowe techniki montażu, nowe marki, produkty na rynku? Jesteśmy pewni, że w tych salonach pracownicy będą wiedzieć o tym jako pierwsi. A co mówią sami właściciele salonów?:

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy na chwilę obecną trzy salony sprzedaży w Legionowie, Zielonce pod Warszawą, i Wołominie. W naszych salonach możecie zapoznać się Państwo z całym oferowanym przez nas asortymentem, zasięgnąć porady czy spotkać się z projektantem wnętrz. Bardzo chętnie jeździmy do naszych klientów na bezpłatny pomiar – wystarczy się z nami skontaktować przekazać dane teleadresowe oraz co Państwa interesuje a my wyślemy doświadczoną ekipę na obmiar, która na miejscu doradzi Państwu a następnie przygotujemy ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, poświęcamy mu tyle czasu ile jest konieczne - istotne jest aby każdy Klient był zadowolony i w pełni usatysfakcjonowany z efektu finalnego i zechciał polecić nas swoim znajomym.”

Salon Innowacyjne Technologie w Legionowie został odznaczony przez kapitułę tytułem SUPER VIP.
Firma Handlowo-Usługowa "Majasz"

Jacek Szumiło

ul. Warmińskiego 22, 85-054 Bydgoszcz

tel. 52 321 43 07

biuro@drzwi.bydgoszcz.pl

 

Firma Handlowo-Usługowa "Majasz"

Jacek Szumiło

ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań

tel. 61 639 00 64

poznan@majasz.eu

 

www.majasz.eu

Firma Majasz posiadająca swoje salony w Bydgoszczy i Poznaniu to firma z wieloletnim doświadczeniem z zakresu stolarki. Firma działa na rynku od 1997 roku i przez ten czas zyskała liczne grono zadowolonych klientów. Szeroka gama produktów dostępnych w salonach firmowych i wykwalifikowana obsługa to ich klucz do sukcesu. Klienci na miejscu mogą zamówić kompletne wyposażenie dla swojego domu począwszy od okien i drzwi, poprzez podłogi, parapety, roletki, żaluzje .

Firma FHU Majasz istnieje od 1997 roku. Prowadzimy swoją działalność przy ul. Warmińskiego 22 w Bydgoszczy, oraz przy ul. Obornickiej 229, w Poznaniu gdzie można zapoznać się z bogatą ekspozycją stolarki budowlanej. Nasz personel, doskonale przygotowany pod względem technicznym oraz merytorycznym, od lat spełnia oczekiwania klientów, służąc fachową pomocą i doradztwem. Aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych wyrobów, współpracujemy z najlepszymi pracowniami stolarskimi i zakładami produkcyjnymi w kraju. Do państwa domów trafiają wyroby bezpieczne, trwałe funkcjonalne oaz piękne. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli domów, mieszkań, jak również do biur i obiektów publicznych. Zapewniamy obsługę w kwestii fachowego doradztwa, bezpłatnego obmiaru i wyceny, profesjonalnego montażu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Godziny obsługi dopasowujemy do możliwości dyspozycyjnych klienta.”


PATIO Mirosław Antosiak

Trakt Brzeski 54A, 05-077 Warszawa

tel/fax.: 22 773 04 69

biuro@markoweoknawarszawa.pl

 

www.markoweoknawarszawa.pl

Firma Patio z Warszawy to salon wyróżniający się pod wieloma względami.  Piękna ekspozycja która pozwala na dokładne zapoznanie się z wszystkimi sprzedawanymi w salonie produktami, pracownicy którzy posiadają dużą wiedzę i chętnie dzielą się nią z klientami oraz wyszkolona ekipa montażowa to wszystko gwarantuje zadowolenie klientów.

„ Na rynku stolarki okienno drzwiowej działamy od 1998 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie doradztwa i sprzedaży oraz montażu markowych okien, drzwi oraz bram garażowych. Działamy na terenie Warszawy oraz terenu województwa mazowieckiego. Oferujemy produkty renomowanych polskich producentów w bardzo szerokim asortymencie, starając się zaspokoić potrzeby każdego klienta. W naszym zespole pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, a liczba kilku tysięcy usatysfakcjonowanych klientów - jest dla nas najlepszą rekomendacją. Nasze realizacje obejmują głównie domy jednorodzinne, budynki użyteczności publicznej oraz budownictwo mieszkaniowe. Do najbardziej prestiżowych należą montaż stolarki okiennej oraz drzwiowej w siedzibie Nuncjatury Apostolskiej w Warszawie przy Alei Szucha, DLH Drewno Polska (Trasa Toruńska), Osiedle domów w Józefosławiu. Firma nasza regularnie uczestniczy w Targach Budowlanych Muratora w Warszawie , a kadra pracownicza podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach produktowych. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzania naszego salonu sprzedaży Warszawa Wesoła ul. Trakt Brzeski 54A”


POZBUD T&R SA – oddział Toruń

ul. Studzienna 58, 87-100 Toruń

tel. 56 622 12 86

www.pozbud.pl

Firma POZBUD T&R S.A. to jeden z najbardziej renomowanych Producentów stolarki drewnianej w Polsce. Doskonała jakość ich produktów jest efektem wykorzystania nowoczesnych maszyn, selekcjonowanych surowców oraz współpracy z najlepszymi producentami okuć, lakierów i szyb.  Salon w Toruniu to miejsce w którym mogą się Państwo zapoznać z najnowszymi produktami firmy a o finezyjnych oknach i drzwiach klasy premium chętnie opowiedzą wysoko wykwalifikowani  pracownicy salonu.

Każdy z odwiedzających nas klientów może liczyć na fachową poradę i odpowiedź na wszelkie pytania związane ze stolarką drewnianą . Salon jest dobrze oznaczony, i znajduje się niedaleko centrum Torunia więc łatwo do nas trafić a gdy już Państwo zjawią się u nas, na pewno nie będą zawiedzeni. Doskonałej jakości drewniane okna i drzwi są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowany gust.”


PRO-HOUSE  Dariusz Borzym, Grzegorz Eitel,

Krzysztof Krasiński s.c.

oddział PIASECZNO,

ul. Powstańców Warszawy 11E, 05-500 Piaseczno

tel: 22 750-25-34

pro-house@pro-house.pl

 SUPER VIP

PRO-HOUSE Dariusz Borzym, Grzegorz Eitel,

Krzysztof Krasiński s.c.

oddział WARSZAWA,

ul. Bora-Komorowskiego 21/314,

03-982 Warszawa

tel:  22 401-87-38

pro-house@pro-house.pl

 

www.pro-house.pl

Salony firmy PRO-HOUSE  znajdujące się w Warszawie i Piasecznie to miejsca które na pewno warto odwiedzić. Świadczy o tym zarówno szeroki wybór stolarki jak i to, że salony są autoryzowane przez wiodących producentów stolarki.  Każdy z Klientów tych salonów może spodziewać się profesjonalnej obsługi, wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnego montażu  a to wszystko w atrakcyjnej cenie.

  Wybór odpowiedniej stolarki okiennej i drzwiowej to bardzo poważna decyzja. Każdemu z nas zależy na tym, by dom, w którym mieszkamy stał się prywatną oazą ciszy i spokoju, a koszty jego utrzymania nie nadwyrężały zbytnio rodzinnego budżetu. Mnogość ofert na rynku oraz produkty niskiej jakości mogą utrudnić podjęcie trafnej decyzji. Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem największych producentów stolarki okiennej i drzwiowej : STOLBUD WŁOSZCZOWA S.A. oraz POZBUD S.A. Okna i drzwi znanych i renomowanych producentów zapewniają najwyższą jakość wyrobów. Nowoczesny park maszynowy, komputerowo sterowane linie produkcyjne gwarantują stałą, niezmienną jakość produktów, a dział jakości kontroluje i nadzoruje efekt końcowy.”

Salon PRO-HOUSE w Warszawie został odznaczony przez kapitułę tytułem SUPER VIP.


"ROLMET"

Fabryka Rolet i Bram Garażowych

ul. W. Pola 6, 58-500 Jelenia Góra

tel. 756-489-555

rolmet@op.pl

 

www.fabrykarolet.com.pl

 

Salon fabryczny „ROLMET” to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Klienci którzy chcą kupić okna i drzwi  będą mogli zasięgnąć fachowej porady u pracowników  salonu,  a  jeśli już posiadają Państwo stolarkę to w salonie można również kupić jak sama nazwa firmy ROLMET wskazuje piękne rolety.

 „Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie naszych Klientów, stąd też dostosowaliśmy naszą działalność do Państwa potrzeb. Na  życzenie sporządzimy ofertę cenową dostosowaną do Państwa oczekiwań w oparciu o najnowsze technologie. Okna które posiadamy w swojej ofercie produkowane są z profili BRUEGMANN lub VEKA  pięcio i sześcio komorowe.  Wyposażmy je w okucia obwiedniowe ROTO NT i szyby o współczynniku przenikalności termicznej od k=1.0W/m2*K do k=0,5W/m2*K o najwyższej jakości. Doświadczona wysoko wykwalifikowana kadra to gwarancja wykonania Państwa zleceń sprawnie i na najwyższym poziomie. Wszystkie nasze wyroby mogą być na Państwa życzenie zamontowane i serwisowane przez nasze ekipy serwisowo – monterskie. „

Salon ROLMET w Jeleniej Górze został odznaczony przez kapitułę tytułem SUPER VIP.