Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Brama garażowa Nice wyróżniona!
Automatyczna brama garażowa Nice Classic z napędem serii Spin, okleina Orzech otrzymała prestiżowe wyróżnienie redakcji poradnika budowlanego Mój Dom – „Produkt przyjazny dla Mojego Domu na rok 2013”. Jest to kolejna nagroda, która potwierdza jakość produktów Nice.
Nowoczesne, funkcjonalne i eleganckie bramy Classic dostępne są w trzech wariantach wzorniczych oraz dopasowane do potrzeb i upodobań użytkowników. Wyróżniają się przede wszystkim możliwością sterowania automatycznego i ręcznego. Szeroka gama wymiarów oraz bogata paleta kolorów pozwalają na wybór najlepszego rozwiązania.
Tytuł „Produkt Przyjazny Dla Mojego Domu” przyznawany jest produktom z branży budowlanej, które wyróżniają się optymalnym połączeniem jakości, wysokich parametrów technicznych
i niezwykłych walorów estetycznych. Wśród wyróżnionych produktów najwyższej klasy znalazł się kolejny już raz produkt Nice, lidera branży automatyki do bram i rolet. Brama garażowa Classic okazała się bezkonkurencyjna pod względem rozwiązań technicznych, które stawiają ją w grupie najbardziej zaawansowanych na polskim rynku. Wyróżnienie „Produkt Przyjazny Dla Mojego Domu” ma na celu wspomaganie marki, jakości oraz klasy wyrobu.
Poradnik Budowlany Mój Dom jest wydawany od 1997 roku i jest przeznaczony dla czytelników, którzy chcą wykonać we własnym zakresie wiele prac remontowo-budowlanych bądź pragną wyrobić sobie opinię na temat poprawnego przebiegu poszczególnych robót. Wysoki poziom graficzny oraz merytoryczny czasopisma w połączeniu z niską ceną sprawiają, że dociera ono zarówno do osób indywidualnych planujących budowę czy remont domu, jak i do firm budowlanych oraz projektowych.