Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Książka o stolarce już wkrótce, a w niej...
Książka o stolarce już wkrótce, czyli...
poradnik, vademecum, informator – tak można z pewnością o tej książce powiedzieć.
Z naszej wiedzy i badań jednoznacznie wynika, że będzie to pierwsza i bardzo oczekiwana publikacja o jednej z najważniejszych branż budownictwa w dodatku branży bardzi eksportowej; branży stolarki, jej produktach i producentach.
 
Do kogo jest adresowana?
Książka jest adresowana do wymagających konsumentów z zasobnym portfelem  (tylko tacy budują i remontują), do inwestorów prywatnych  i instytucjonalnych, jak również do architektów i deweloperów.

Co się w niej znajdzie?
Znajdą się w niej artykuły popularyzujące wiedzę , galerie zdjęć, przykładowe projekty, wypowiedzi ekspertów, kosztorysy i wskazówki oraz rekomendacje,  czyli co, gdzie, dlaczego i od kogo kupić?
 
Nasza branża stolarki potrzebuje wyraźnego sygnału, mocnego akcentu, silnego świadectwa jej innowacyjności i wysokiego szczebla rozwoju technicznego i technologicznego.
Książka o stolarce to także medialne wsparcia naszej branży. Nie ma dobrego budownictwa, nie ma energooszczędnego, nie ma funkcjonalnego i komfortowego budownictwa,  bez stolarki w najszerszym tego słowa znaczeniu!
Teraz my mamy głos i nie zmarnujemy go – ta publikacja to potwierdzi! Zapraszamy do współpracy, do pokazania się w tej jedynej w swoim rodzaju publikacji w Polsce.

Książka zawierać będzie informacje, artykuły przybliżające dobrą stolarkę, kosztorysy, zdjęcia obiektów Będą też  reklamy producentów i produktów, wypowiedzi ekspertów, katalog firm (wizytówki),
przykłady ładnych energooszczędnych domów i ich projekty. Istnieje wiele możliwości zaistnienia w tej książce, przygotowaliśmy różne pakiety dla Państwa.
W książce na pewno znajdą się Laureaci Programu VIP-Innowacyjna Stolarka oraz salony sprzedaży ze znaczkiem VIP.

Pragniemy zaproponować Państwu specjalną ofertę, którą jest wpis w Katalogu firm w książce, w tym: logo firmy i krótka informacja o firmie (będzie maksymalnie 8 wizytówek na stronie).
Cena połączonych wpisów to jedyne 599 zł netto.
 
Istnieje również możliwość umieszczenia w „Książce o stolarce”, pakietu z 2 stronami reklamy(artykuł, reklama lub/i galeria zdjęć) oraz wizytówką. Koszt cłąkowity to 7500 zł netto.
Alternatywnie 1 strona reklamy lub artykuł,  bądź galeria zdjęć wynosi tylko 3900 zł netto.
Czekamy na Państwo, czekamy na pilny kontakt:
biuro@infookno.pl, lub gcendrowski@infookno.pl