Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

ROLETY ZEWNĘTRZNE W WIRTUALNYM STUDIO PROJEKTOWYM KRISPOL

ROLETY ZEWNĘTRZNE

W WIRTUALNYM STUDIO PROJEKTOWYM KRISPOL


Wirtualne studio projektowe KRISPOL, umożliwiające dopasowanie bramy garażowej do indywidualnego projektu domu, zostało dodatkowo rozszerzone o opcję konfiguracji rolet zewnętrznych.

Dzięki zastosowaniu
nowoczesnych technik multimedialnych KRISPOL udostępnił na swojej stronie internetowej podręczne, wirtualne studio projektowe. Teraz wystarczy wejść na stronę, aby sprawdzić, jak będzie wyglądał dom w różnych kolorach elewacji i dachówki, a także dobrać najlepszą bramę garażową i rolety zewnętrzne.Użytkownik programu rozpoczyna od określenia kolorystyki budynku, dzięki czemu ma możliwość późniejszego dopasowania bramy i rolet do jego wyglądu i skomponowania optymalnego wyglądu całości.

Program zawiera pełną, aktualną ofertę segmentowych bram garażowych i rolet zewnętrznych. Umożliwia on między innymi określenie koloru bramy, rodzaju przetłoczenia i struktury powierzchni paneli, a nawet wybór przeszkleń i detali dekoracyjnych. W przypadku rolet zewnętrznych użytkownik programu wybiera system zabudowy i typ rolety, a następnie dopasowuje jej preferowaną kolorystykę. W efekcie klient ma możliwość znalezienia produktów idealnie dopasowanych do własnego domu.Przypominamy też o innej atrakcyjnej aplikacji na www.krispol.pl - Strefie Dla Architektów i Konstruktorów. W myśl zasady „rozwiązania indywidualnie dopasowane” Firma zaoferowała architektom i konstruktorom współpracę w ramach specjalnie zaprojektowanej dla nich strefy w serwisie internetowym. Zostało tam umieszczonych kilkaset rysunków technicznych produktów KRISPOL: bram garażowych i przemysłowych, rolet zewnętrznych i krat rolowanych. Rysunki te zostały stworzone specjalnie z myślą o potrzebach architektów i konstruktorów, umożliwiają one między innymi właściwe przygotowanie konstrukcji do montażu. Dużym ułatwieniem jest z pewnością fakt, iż podczas pracy z plikami w wybranych formatach ich użytkownicy mają możliwość dostosowywania wymiarów produktu do potrzeb indywidualnych projektów. Rysunki te są udostępniane architektom i konstruktorom także na płytach, po otrzymaniu wypełnionego formularza umieszczonego w Strefie. Dzięki temu istnieje możliwość pracy z rysunkami bez konieczności dostępu do Internetu.