Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

OTWIERAMY NOWY ROZDZIAŁ - OKNA PVC W OFERCIE KRISPOL

Firma KRISPOL już od 20 lat oferuje swoim Partnerom najwyższej jakości produkty i współpracę handlową opartą na profesjonalnym doradztwie. Dzięki wysiłkom Partnerów i Pracowników przedsiębiorstwa udało mu się osiągnąć czołową pozycję wśród polskich producentów technik osłonowych i stolarki otworowej. W minionych latach KRISPOL systematycznie rozszerzał oferowany asortyment, który obecnie obejmuje bramy garażowe i przemysłowe, rolety zewnętrzne, kraty rolowane oraz stolarkę aluminiową.
Z dniem 5 września 2011 oferta KRISPOL zostaje rozszerzona o nową grupę asortymentową – OKNA P
VC.
„Taki krok jest z pewnością dużym wyzwaniem, gdyż rynek okien PVC
w Polsce jest niezwykle wymagający i konkurencyjny. Jesteśmy jednak przekonani, że nasza kompleksowa i przejrzysta oferta spotka się z dużym zainteresowaniem. – mówi Grzegorz Ratajczak, Członek Zarządu KRISPOL - Jako jeden z nielicznych producentów na rynku oferujemy wyposażenie domu w bramę garażową, rolety, drzwi wejściowe – a teraz także okna PVC – w tej samej kolorystyce! Wszystkie nasze produkty znakomicie też ze sobą współpracują, co jest gwarancją, że okna i rolety zewnętrzne będą idealnie do siebie dopasowane.”
W skład oferty stolarki PVC KRISPOL wchodzą trzy systemy okien: FEN, FEN 76 oraz FEN 92. Producent podkreśla, że atutem tak skonstruowanej oferty jest jej dostosowanie do potrzeb różnych grup odbiorców – zarówno tych szukających rozwiązań ekonomicznych, jak i klientów nastawionych na najbardziej zaawansowane rozwiązania i technologie.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami  oferty
przedstawionymi w załączonej ulotce.