Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

"Wejdź w świat Internorm i zobacz jakie widoki przed Tobą rozstacza!"

"Któż nie chce mieszkać tak, by dom doskonale odpowiadał jego charakterowi i osobowości? Aby zre
alizować swoje marzenie o idealnym domu, trzeba pamiętać nie tylko o bryle budynku i aranżacji wnętrz. Ogromne znaczenie mają detale architektoniczne, takie jak drzwi czy okna. Okna i drzwi firmy Internorm to połączenie wysokiej jakości materiałów z perfekcyjną funkcjonalnością, dzięki czemu stanowią one prekursorskie rozwiązania stylistyczne. Na pewno znajdziesz u nas okna, drzwi i osłony przeciwsłoneczne, które będą idealnie odzwierciedlać Twój styl życia. Trzy linie stylistyczne – studio, home i ambiente – przekonują indywidualnością i komfortem. Wejdź w świat Internorm i zobacz, jakie widoki przed tobą roztacza."
Christian Klinger Współwłaściciel Internorm International Gmb
(Kliknij na zdjęcie aby obejrzeć najnowszy katalog okien i drzwi firmy Internorm)

Studio to styl preferujący wyraziste linie. dzięki awangardowym formom i oszczędnej realizacji jest on stylem bardzo niekonwencjonalnym.


Home Pure to nowoczesny styl o prostych liniach, który pozwala kreować jasne, pięknie oświetlone pomieszczenia.
Home Soft tworzy sympatyczną, przytulną atmosferę i oferuje różnorodne możliwości aranżacji – od eleganckiej do fantazyjnej.


Ambiente wyróżnia się tradycyjnymi kształtami i ponadczasową, klasyczną elegancją. Kompozycja jest luksusowa, ale jednocześnie daje poczucie domowego komfortu.