Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

GENEO – nadzwyczajne parametry ochrony cieplnej


Nie puszczaj z dymem swoich pieniędzy – możesz zaoszczędzić do 76% energii!
Stare, nieszczelne okna prowadzą do dużych wydatków na ogrzewanie. Możesz to zmienić! Zainwestuj w nowoczesne, doskonale izolujące cieplnie okna, a zaoszczędzisz sporo energii, która do tej pory „uciekała” na zewnątrz. Im cieplejsze będą Twoje nowe okna, tym mniej wydasz w przyszłości na ogrzewanie.

Planując remont mieszkania lub budowę domu, należy brać pod uwagę nie tylko aktualne przepisy odnośnie izolacji cieplnej budynków. Z roku na rok maleją zasoby paliw kopalnianych, a koszt wytwarzania energii stale rośnie. Dlatego czas już dziś pomyśleć o przyszłości.

Geneo to pewna inwestycja w przyszłość!
Wymieniając stare okna na nowoczesne okna z systemu GENEO możesz zaoszczędzić do 76% energii, obniżyć koszty ogrzewania i przygotować się na wyzwania przyszłości!


Już dziś spełnij wymagania jutra!
Dlaczego okna
GENEO?
Okna GEN
EO to niezwykła innowacja w dziedzinie techniki okiennej. System GENEO jest niezaprzeczalnym liderem w swojej klasie w zakresie efektywności energetycznej.
Możesz zaoszczędzić do 76% energii.

Przygotuj się na wyzwania przyszłości!
Oblicz, ile możesz zaoszczędzić energii. >Tutaj znajdziesz Kalkulator Energetyczny REHAU..<

Obniżenie strat energii przy wymianie starych okien drewnianych (Uf=1,9, Ug=3,0) na nowoczesne okna z profili GENEO (Uf=0,91, Ug=0,5, dla okna referencyjnego 123 x 148 cm)