Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Zapraszamy na premierę filmu!

 
Powtórki filmu odbędą się:

  17.02 czwartek,     godz. 14.35

  18.02 piątek,          godz. 15.05

  19.02 sobota,         godz. 16.30

  20.02 niedziela,     godz. 22.30

  21.02 poniedziałek, godz. 14.05


ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA!


Platforma internetowa stolarki - INFOOKNO wraz z telewizją TVN METEO zaprasza na film o stolarce okiennej i drzwiowej. Ten krótkometrażowy film, będzie pierwszym z całej serii filmów, które będą pokazywały funkcje, zalety i zastosowania stolarki.

Pokażemy i porozmawiamy o faktach i mitach związanych z jej trwałością,ceną, ekologią, design'em, omówimy również stronę formalną taką jak normy, przepisy, certyfikaty, itp. Będziemy mówić o stolarce przystępnym językiem,  tak żeby Klient zrozumiał nas i zainteresował się naszymi produktami - polską stolarką.
Będzie to prawdopodobnie największa promocja polskiej stolarki, a zatem będzie to nasz wspólny wkład w propagowanie produktów i usług, które generują poand 100,000 miejsc pracy i są naszym chlebem powszednim. Producenci i salony stolarki będą również miały swoje pięć minut. Co produkować, jak promować,   w co inwestować? Chyba wszyscy znamy tego typu pytania i dylematy. Będziemy poszukiwać odpowiedzi z korzyścią dla konsumentów i dla nas, dla całej branży. Wszyscy ci, którzy udostępnią realizatorom swoje fabryki, salony sprzedaży, domy i inne obiekty warte zfilmowania, będą z pewnością najbardziej zauważeni i docenieni przez...Klientów! Są rzeczy ważne i ważniejsze, a wśród nich fakt, że będziemy pokazywać i promować wiedzę i doświadczenie ludzi z branży stolarki - fachowców i kreatorów naszego dobrego wizerunku, bo o to też musimy bardzo zabiegać, każego dnia.
Chcielibyśmy, żeby nasz przekaz do konsumentów, architektów, deweloperów i innych osób zainteresowanych, był czytelny, profesjonalny, skuteczny, zauważalny. Pokażemy jak ważny jest właściwy dobór okien i drzwi, jak ważne są kommponenty, elementy dodatkowe (żaluzje, rolety), w końcu co to znaczy dobry montaż.
Postaramy się wykazać jak istotną rolę w doborze stolarki odgrywa architekt, producent, sprzedawca i niezależny opiniotwórca, jakim bez wątpienia są media, w tym media konsumenckie. Będziemy promowali rozwiązania najlepsze czyli takie, które dają najlepsze efekty  dla kieszeni  i satysfakcji inwestora.  Pierwszy odcinek z tego cyklu będzie traktował o stolarce drewnianej a gościem specjalnym będzie Spółka Akcyjna z Poznania, firma POZBUD, Laureat Programu "VIP-Najlepsze Okna i Drzwi" 2010. Następne firmy już czekają w kolejce.
Cykl programów/filmów pod tytułem "Dobre klimaty" będzie realizowany przy udziale znanego meterologa Pana Tomasza Zubilewicza, który będzie gospodarzem programu. Emisja i jednocześnie premiera pierwszego odcinka odbyła się 15 lutego 2011 roku o godz. 22:30 na kanale TVN Meteo. Każdy z tych filmów, będzie pokazywany w sumie 7 razy, a obejrzy je od 200 do 350 tysięcy widzów.

Patroni Programu


Powtórki filmu odbędą się:

  17.02 czwartek,       godz. 14.35
  18.02 piątek,            godz. 15.05
  19.02 sobota,           godz. 16.30
  20.02 niedziela,       godz. 22.30
  21.02 poniedziałek,  godz. 14.05