Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Drzwi Fiord – ponadczasowy powiew Skandynawii

Harmonijne zestawienie bieli z funkcjonalnym designem i naturalnymi materiałami to esencja stylu skandynawskiego. Czerpiąca inspirację z klasycznych form i wysublimowanych kształtów kolekcja drzwi Fiord firmy POL-SKONE pozwala na stworzenie ponadczasowych kompozycji aranżacyjnych inspirowanych klimatem krajów północy. We wnętrzach inspirowanych stylem skandynawskim kluczową rolę odgrywają prosta stylistyka wyposażenia i naturalne materiały. Stonowana paleta kolorów, w której dominuje biel wraz z całą gamą pastelowych odcieni, kreuje  przyjazną atmosferę. W tego typu wnętrzach dąży się do zapewnienia komfortu wykorzystując funkcjonalne wyposażenie o prostej, ponadczasowej formie. Inspirowana klasyką kolekcja drzwi wewnętrznych Fiord marki POL-SKONE, to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią urok gustownych rozwiązań. Tradycyjna forma skrzydła z tłoczeniem przywodzącym na myśl XIX wieczne wzornictwo dworkowe pozwala tworzyć wnętrza pełne szyku.
Fiord – stonowana elegancja
Gładką powierzchnię drzwi Fiord wyróżniają tłoczenia w kształcie prostokątów ułożonych w poziomie i pionie. Nieskomplikowany charakter wzorów w subtelny sposób podkreśli wnętrza urządzone w stylu skandynawskim. Kolekcja Fiord, w ramach której dostępnych jest 5 modeli skrzydeł drzwiowych, daje szerokie możliwości tworzenia wyjątkowych kompozycji aranżacyjnych. Wersje pełne i o różnych konfiguracjach przeszkleń pozwolą dopasować drzwi do estetyki jak i funkcji, jaką pełnią w pomieszczeniu. Modele z dużymi szklanymi wypełnieniami sprzyjają tworzeniu jasnych i pełnych światła kompozycji, tak charakterystycznych dla  skandynawskiej estetyki. Szklenie może być wykonane z mlecznego szkła ornamentowego lub gładkiego przezroczystego o grubości 4 mm. Drzwi Fiord dostępne są w wersji jednoskrzydłowej w standardowych wymiarach – 60, 70, 80 i 90 cm oraz w wariantach dwuskrzydłowych. Dodatkowo można  je pomalować na jeden z wybranych kolorów z palety RAL lub NCS, co umożliwia stworzenie kompozycji o indywidualnym charakterze. Tak szeroka gama dostępnych odcieni i wzorów sprawia, że drzwi Fiord mogą stać się również kolorowym akcentem w jasnym wnętrzu.
Prostota i urok ze skandynawskim rodowodem
Aranżacja, w której zachowany jest umiar, zarówno pod względem zastosowanych form jak i faktur, pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Zestawienie jasnej drewnianej podłogi ze ścianami w białym odcieniu daje wrażenie przestronności. Idealnie wpisuje się to w konwencję stylu skandynawskiego, w której tak ważna jest prostota i wygoda. Drzwi Fiord firmy POL-SKONE w wersji pełnej w kolorze białym stanowią perfekcyjne uzupełnienie takiej kompozycji. Wyrafinowane tłoczenia na drzwiach będą także doskonale komponować się z klasycznymi ozdobami ściennymi takimi jak listwy czy sztukaterie. Chcąc ożywić przestrzeń, nie tracąc przy tym eleganckiego wyrazu, można wprowadzić do aranżacji kolor. Pomalowane na jasny lub pastelowy odcień drzwi Fiord mogą stać się wyróżnikiem w białej przestrzeni. Rozwiązanie to sprawdzi się zarówno w salonie jak i sypialni, podkreślając klimat panujący w pomieszczeniu.
Producent: POL-SKONE Sp. z o.o.
Orientacyjne ceny: FIORD, cena za skrzydło od 269 zł + VAT

Więcej informacji na stronie: www.pol-skone.pl