Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Agenda szkolenia - Program VIP- Najlepszy Montaż Stolarki 25.08.2012

Agenda szkolenia -  Program  VIP- Najlepszy Montaż Stolarki 25.08.2012

Miejsce szkolenia: Hala Expo Silesia w Sosnowcu
Początek szkolenia godz. 9:00

9:00 - 9:10 Przywitanie uczestników oraz przedstawienie firm - patronów szkolenia

09:10 – 9:50 Panel ekspercki czyli od prawidłowej obsługi klienta do dobrego montażu.
1.    Jak prawidłowo rozmawiać z klientem? W jaki sposób podkreślić atuty swojego salonu  i     wyróżnić się na tle innych – czyli cena nie zawsze czyni cuda. 
2.    Jak prawidłowo zwymiarować otwory okienne, na co zwrócić szczególną uwagę podczas     pomiaru?
3.    Dokumenty które powinien posiadać każdy punkt handlowy
4.    Umowy – co powinno znaleźć się w umowie z klientem?
5.    Montaż i odbiór techniczny stolarki

9:50 – 11:40  Panel Patronów szkolenia
1.    Roto-Frank    Okucia Budowlane:
Możliwości nowoczesnych okuć w oknach funkcjonalnych zaprezentuje uczestnikom szkolenia dla montażystów i handlowców okien firma Roto Frank, producent okuć do okien i drzwi o światowym zasięgu.
2.    Effector S.A.
Kompetencją i obszarem identyfikacji Effector S.A. jest specjalizacja w zakresie obróbki aluminium – od cięcia, wiercenia, frezowania, wybijania, poprzez proces polerowania mechanicznego, elektropolerowania, na oklejaniu różnego rodzaju foliami, lakierowaniu i anodowaniu kończąc. Podczas szkolenia przedstawiciele firmy opowiedzą o projekcie który ma za zadanie ułatwić  pracę montażystom oraz sprzedawcom fasad aluminiowych.
3.    JAF Polska Sp. z o.o. :
To nowa alternatywa dla odbiorców desek tarasowych, fornirów, tarcic oraz sklejek. Tą częścią szkolenia na pewno będą zainteresowani ‘fani’ stolarki drewnianej, ponieważ specjaliści z firmy JAF na temat drewna i jego właściwości wiedzą niemalże wszystko.
4.    AIB Ślączka, Szpura, Dytko
Długoletnie użytkowanie stolarki otworowej wymaga nie tylko wysokiej jakości samych okien i drzwi, ale również trwałości i odporności na działanie warunków atmosferycznych jej połączenia z budynkiem.  AIB proponuje Państwu nowoczesny, uniwersalny system pozwalający zamontować okna i drzwi w sposób zapewniający ich szczelność przez wiele lat.
5.    Penosil Polska
Pianki Montażowe, uszczelniacze, zaprawy  - produkty firmy Penosil to marzenie każdego Montażysty.  Jak używać pianek montażowych, by były jak najbardziej wydajne, jak przygotować powierzchnie do montażu, przy jakich temperaturach można używać tego typu chemii budowlanej – o tym wszystkim opowiedzą specjaliści z firmy Penosil.
6.    SAAW System
Czyli innowacyjny system do pozycjonowania i montażu okien.  Jakie są najważniejsze zalety tego systemu?: Obniżenie kosztów montażu, zdecydowanie szybszy niż montaż dotychczasową metodą, bezpieczne i stabilne zamocowanie ramy okna, wyeliminowanie mostków termicznych, poprawienie bezpieczeństwa pracy podczas montażu.
11:40-12:10 Przerwa kawowa
12:10 Rozpoczęcie części praktycznej.
12:10 – 12:20 Omówienie zasad montażu który będzie wykonywany. 
12:20 – 14:35 Podzielenie uczestników szkolenia na grupy. Część uczestników uda się na zajęcia praktyczne z montażu, a druga część będzie mogła porozmawiać osobiście z ekspertami od komponentów na stoiskach Patronackich. Później następuje wymiana.
14:35 – 15:30 Przerwa obiadowa
15:30-16:00  Dyskusja na temat przeprowadzonego wcześniej montażu, najczęściej występujące błędy montażowe, ciepły montaż – na czym polega?
16:00-16:30 Podsumowanie wiedzy zdobytej na szkoleniu
16:30 – 17:00 Wręczenie certyfikatów VIP , pożegnanie z uczestnikami szkolenia

ZAPISY na szkolenie: szkolenia@infookno.pl lub telefonicznie: 609 335 919

PATRONI SZKOLENIA