Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

BUDVAR Centrum rusza na podbój Maroka.

BUDVAR Centrum weźmie udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa SIB 2012, które odbędą się w dniach 21-25 listopada w Casablance.

Organizatorem Międzynarodowych Targów SIB’2012 są: Marokańskie Ministerstwo Budownictwa Mieszkaniowego i Urbanistyki MHUPV oraz Międzynarodowe Targi w Casablance OFEC przy wsparciu Marokańskiej Narodowej Federacji Budownictwa i Infrastruktury  FNBTP. Targi SIB w Casablance odbywają się w cyklu dwuletnim, w 2010 roku wzięli w nim udział wystawcy zagraniczni m.in. z Chin, Egiptu, Kuwejtu Maroka, Tunezji, Turcji,  USA oraz z krajów UE, a odwiedziło je ok. 130.000 specjalistów i przedsiębiorców branży budowlanej z wielu krajów arabskich.

 „W ostatnich latach w Maroku można było zauważyć znaczny wzrost budowlany i inwestycyjny. Realizowane są tam liczne programy rządowe wspierające rozwój budownictwa, planowane są liczne projekty infrastrukturalne i prywatyzacyjne. Nie prowadzimy jeszcze negocjacji handlowych z Marokiem, ale liczymy na szerszą współpracę i nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Polska postrzegana jest w Północnej Afryce jako kraj znacznie tańszy od krajów Europy Zachodniej, liczymy więc, iż nasza atrakcyjna oferta, a także konkurencyjne ceny sprawią, że będziemy mogli zaliczyć Maroko do grona naszych stałych odbiorców okien” – mówi Rafał Czajkowski, Dyrektor Sprzedaży, BUDVAR Centrum S.A. 

BUDVAR Centrum na targach w Casablance zaprezentuje swoje nowości produktowe  - okna PVC Modern II i Perfect wykonane w najnowocześniejszej technologii CKM®. Pokazana zostanie również pozostała oferta firmy: okna i drzwi drewniane i aluminiowe, rolety zewnętrzne, okiennice i systemy przesuwne.