Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Jeśli Okna PVC to tylko od Laureata Programu VIP Najlepsze Okna i Drzwi - w aż 7 kategoriach.

OKNA PVC www.bertrand.pl

Zależnie od Państwa potrzeb oferujemy okna PVC z serii:

PVC czyli polichlorek winylu jest nowoczesnym tworzywem o wszechstronnych zastosowaniach.

Materiał ten towarzyszy nam w codziennym życiu. Ubieramy się w stroje zawierające elementy z PVC (obuwie sportowe, odzież chroniąca od wody i wiatru), pijemy wodę płynącą w rurach z PVC, posługujemy się sprzętami o plastikowych obudowach (kuchenki, odkurzacze, radia, telewizory). Poruszamy się samochodami, które mają  wiele elementów wykonanych z tworzyw sztucznych, zaglądamy do portfela i widzimy karty kredytowe wykonane również z PVC.

PVC jest bardzo dobrym materiałem na okna. Systemy profili okiennych PVC rozwijają się od wielu lat i obecnie prezentują bardzo wysoki poziom, skutecznie konkurując z oknami wykonanymi z innych materiałów. Okna z PVC firmy BERTRAND to produkt estetyczny i funkcjonalny, bardzo trwały, odporny na wpływ warunków atmosferycznych, skutecznie wyciszający hałas, ciepłochłonny i energooszczędny, bezpieczny dla zdrowia łatwy w obsłudze, pielęgnacji i konserwacji. Nowoczesne okna PVC są bardzo szczelne, co jest korzystne pod wzgledem ciepłochronnosci i wygłuszenia hałasu. Solidny i stabilny profil, wysoka jakość uszczelki, okucie o dyżym zakresie regulacji i profesjonalny montaż dają gwarancję niemal calkowitej szczelności okna.

Okna firmy BERTRAND pozwalają na odgrodzenie się od otaczającego hałasu i wypoczynek w domowym zaciszu. Standardowo okna PVC BERTRAND zapewniają dobre wygłuszenie na poziomie Rw=32 dB.

W miejscach, gdzie natężenie hałasu jest duże (przy ruchliwych ulicach, w okolicach lotnisk lub innych uciążliwych źródłach) proponujemy zastosować specjalne szyby o podwyższonej dźwiękochłonności. Takie szyby mogą mieć izolacyjność akustyczną od 34 do 51 dB.

Standardowo wykonujemy okna i drzwi z PVC z kolorze białym, na życzenie klienta w strukturze drewnopodobnej lub barwione szkłem akrylowym. Gładka powierzchnia profili ułatwia ich pielęgnację. Szyba krystylicznie przezroczysta, pozwala na bardzo dobre wykorzystanie światła oraz nie tworzy tzw. "efektu brudnych firanek".

Zalety nowoczesnych okien z PVC:

  • estetyczne
  • łatwe w pielęgnacji, obsłudze i konserwacji
  • bezpieczne dla zdrowia
  • skutecznie wyciszają hałas
  • odporne na wpływ warunków atmosferycznych
  • bardzo trwałe
  • ekologiczne, nadają się w pełni do wtórnego przetworzenia
  • ciepłochronne i energooszczędne
  • mają korzystny stosunek jakości do ceny