Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Zdobądź szlify w „Akademii Yawal”

Firma Yawal ceni sobie bezpośrednią współpracę i wymianę doświadczeń ze swoimi Partnerami, dlatego też w ramach działalności „Akademii Yawal” organizuje cykl szkoleń skierowanych do pracowników produkcji oraz konstruktorów i projektantów. W „Akademii Yawal” oprócz poznania procesów wytwórczych oferowanych przez firmę produktów można zdobyć praktyczną wiedzę na temat montażu systemów Yawal. Duży nacisk położony na praktyczne szkolenia wpływa na jakość wykonania systemów i ich późniejsze postrzeganie na rynku. Uczestnictwo w „Akademii Yawal” to także szansa na zaznajomienie się z nowoczesnymi urządzeniami- szkolenia przeprowadzane są na nowoczesnych maszynach niemieckiego producenta- firmy Elumatec.
Tegoroczne szkolenia Yawal ruszają już w styczniu i są znakomitą okazją do zdobycia praktycznej wiedzy na temat nowości produktowych i instalacji systemów firmy Yawal.  Szkolenia w „Akademii Yawal” to gwarancja: przyjaznej atmosfery, odpowiedniego wsparcia na etapie projektowania i montażu, poznania technologii produkcji
„od kuchni” i zdobycia praktycznej wiedzy przekazanej przez doświadczonych pracowników firmy Yawal. Każdemu adeptowi gwarantujemy indywidualne podejście i pomoc.
Cykl jednodniowych szkoleń „Akademii Yawal” , które będą odbywać się w każdy czwartek i piątek od 20 stycznia do 2 marca 2012 roku obejmuje 12 szkoleń praktycznych skierowanych dla pracowników produkcji. W ramach szkolenia uczestnicy przejdą trening montażu systemów wraz z okuwaniem, zasadami szklenia i silikonowania. Interesującym elementem spotkania będzie również prezentacja produkcji z zastosowaniem urządzeń firmy Elumatec – uznanego producenta maszyn, w które wyposażone jest centrum szkoleniowe Yawal. 
Szkolenia odbędą się w Akademii Yawal, Herby, ul. Lubliniecka 36
Partnerzy szkoleń: Roto, Press-Glass, Sika, Sobinco oraz dostawca maszyn i wyposażenia-Elumatec
Terminy szkoleń:

20.01.2012, 27.01.2012, 3.02.2012, 10.02.2012, 17.02.2012, 24.02.2012, 2.03.2012 – firmy Roto, Press-Glass
26.01.2012, 2.02.2012, 9.02.2012, 16.02.2012, 23.02.2012 – firmy Sika, Sobinco

Dla konstruktorów i projektantów rozwiązań obiektowych pracujących u Klientów firmy Yawal przeznaczone są dwa dwudniowe szkolenia „Akademii Yawal” zorganizowane w marcu 2012 rok
u. Uczestnictwo w tych spotkaniach to okazja do zapoznania się z nowościami produktowymi firmy Yawal oraz jej Partnerów: z klapami dymowymi z zastosowaniem siłowników firmy Esco, proszkami do lakierowania szwajcarskiej firmy IGP, oraz z nowymi rozwiązaniami producenta szkła – firmy Press Glass. Zaprezentowane zostanie także oprogramowanie firmy Orgadata.
Partnerzy szkoleń: Elumatec Polska Sp. Z o.o., Orgadata, Trelleborg, Roto, IGP Pulwertechnik Polska Sp. Z o.o., Press-Glass.
Terminy szkoleń: marzec 2012
Szczegółowe informacje na temat szkoleń dostępne będą na stronie internetowej: www.yawal.com