Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Związek Polskie Okna i Drzwi zapraszaSzanowni Państwo,

TYLKO WSPÓLNIE MOŻEMY PRZETRWAĆ KRYZYS, A POŁĄCZY NAS RZETELNOŚĆ.


Związek Polskie Okna i Drzwi jest jedynym reprezentantem branży stolarki budowlanej w Polsce. Działamy już 6 lat i cieszymy się zaufaniem 130 firm: producentów, dostawców i dystrybutorów. Reprezentujemy branżę w kontaktach z innymi Związkami, Agendami Rządowymi i Instytutami Badawczymi. Parafrazując nazwę naszej organizacji można powiedzieć, że jesteśmy Państwa oknem na świat i drzwiami do lepszego jutra.
Zapraszamy Państwa do wstąpienia do nas, do Związku i otrzymania statusu pełnoprawnego Członka naszej prestiżowej organizacji z wieloma konkretnymi korzyściami już od pierwszego dnia Członkowstwa. Planujemy dynamiczny rozwój, intensywny marketing i spodziewamy się wymiernych korzyści dla nas wszystkich i każdego z osobna. Realizując nasza misję i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu firm z naszej branży inicjujemy cykl spotkań regionalnych.
Pierwsze z nich będzie miało miejsce w przyszłym tygodniu na Targach Budowlanych „INTERBUD” w Łodzi. Właśnie tam planujemy seminarium/prezentację poświęconą bardzo istotnemu zagadnieniu czyli „Zarządzanie firmą w kryzysie”.
Detale konferencji jak i inne ważne informacje o Związku dostępne są na naszej stronie internetowej. Zobacz koniecznie.
http://www.okna.org.pl/inicjatywy,najblizsze_seminarium,0.html

Zajrzyj do nas i zostań Członkiem Firm Rzetelnych, naprawdę warto.

Z poważaniem,
Grzegorz Cendrowski
Dyrektor Zarządzający