Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Odwiedź nas na BUDMIE!

W imieniu naszych specjalnych gości: firmy Pozbud T&R, Laureata Programu „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi” i firmy Roto-Frank Okucia Budowlane, Patrona Programu  „VIP-Najlepsze Salony Stolarki”, i w imieniu własnym, zapraszamy na Budmę 2012 do pawilonu nr 5, stoisko nr 1.
Zapraszamy serdecznie zarówno, naszych Partnerów, Laureatów,  ale także zainteresowanych współpracą, jak i po prostu tych, którzy z nami sympatyzują. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby zobaczyć jak promujemy Laureatów Programów VIP,  ale również tych, którzy są zainteresowani naszymi nowymi projektami, a w szczególności Programem VIP Innowacji 2012 czyli wielką promocją polskiej stolarki w 2012 roku. Podczas targów zaprezentujemy, już kultowy i 4-ty Katalog VIP z
Laureatami Programu 2011.Klienci indywidualni na stoisku będą mogli zasięgnąć porady w sprawach stolarki, każdy otrzyma katalog VIP (nasze hostessy będą przez cały czas targów pojawiać się we wszystkich budynkach wystawienniczych) ,Klienci na stoisku VIP będą mogli również obejrzeć produkty firmy Brevis-Ventair i PST. Promujemy Laureatów VIP przedstawicieli najlepszych produktów, wysokiej kultury biznesu i liderów innowacji.Mamy nadzieję, że pobyt na Targach Budma zaowocuje jeszcze lepszą i jeszcze skuteczniejszą promocją stolarki w klasie Premium – tego możecie Państwo oczekiwać!
Z poważaniem,
Grzegorz Cendrowski

Dyrektor Generalny portalu Infookno.pl