Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Świetliki tunelowe - Naturalne światło tam, gdzie nie było to możliwe

Wiele domów posiada łazienki, korytarze, garderoby lub inne ciemne pomieszczenia, gdzie nie dociera światło naturalne, a zastosowanie okien nie jest możliwe. Korzystanie z tego typu pomieszczeń wymaga światła sztucznego.

 Świetlik w łazience Przed i po

Świetlik tunelowy oznacza koniec ery mrocznych i ponurych miejsc w Twoim domu, ponieważ umożliwia dostarczenie naturalnego światła nawet do najciemniejszych i najbardziej odizolowanych wnętrz. Światło dociera do pomieszczenia poprzez specjalnie zaprojektowany i elastyczny tunel prowadzący od dachu budynku do sufitu.
Świetlik tunelowy można stosować w pomieszczeniach mieszkalnych, do których nie dochodzi światło naturalne i adaptacja poddasza nie jest możliwa.
Produkt nie powinien być instalowany w pomieszczeniach takich jak pokoje dzienne, kuchnie czy sypialnie. Świetlik tunelowy dostarcza rozproszone światło nie nagrzewając pomieszczenia latem i nie powodując utraty ciepła zimą. Zwykle nie ma potrzeby wykonania remontu pomieszczenia, to znaczy, że tuż po zainstalowaniu świetlika użytkownicy mogą cieszyć się naturalnym światłem.

Świetlik w łazience1

Zastosowanie świetlika tunelowego na drugim pietrze w łazience.

Świetlik w łazience2

Zastosowanie świetlika tunelowego w łazience parterowego budynku.


Udostępnione przez Velux Polska Sp. z o.o.


Zobacz także:

- Jak świadomie wybrać okno

- Okno ważne parametry

- Okna PVC

- Okna drewniane

- Ogrody zimowe

- Okna inne

- Szyby zespolone

- Gwarancja, a niezgodność z umową