Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Seminarium dotyczące efektywności energetycznej budynków: Korzyści i koszty.

Europejskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Krajowa Rada Spółdzielcza oraz Niezależnymi Eksperci Majątkowymi serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w seminarium zatytułowanym "Efektywność energetyczna budynków – korzyści i koszty”.
Seminarium z udziałem między innymi Pana Olgierda Dziekońskiego – Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury, poświęcone jest efektywności energetycznej w zakresie Europejskiej strategii redukcji emisji CO2, technologiom budowlanym ograniczającym zużycie energii (materiały budowlane, systemy termoizolacji budynków, wentylacja z rekuperacją), wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii, technologiom budynków pasywnych oraz certyfikacji energetycznej budynków, a także możliwości wsparcia finansowego programu termomodernizacji i rewitalizacji budownictwa.
Seminarium odbędzie się 05 czerwca 2009 roku w siedziba Krajowe Rady Spółdzielczej ul. Jasna 1, 00-013 Warszawa – rozpoczęcie seminarium godz.10.00. Celem seminarium jest zapoznanie uczestników z najnowszymi technologiami pozwalającymi oszczędnie gospodarować energią elektryczną i cieplną. Temat konferencji jest istotny z punktu widzenia wprowadzonego od początku tego roku obowiązku posiadania certyfikatów energetycznych dla budynków wprowadzanych do obrotu.
Certyfikat energetyczny jest dokumentem potwierdzającym klasę energetyczną budynków, co wpływa na ich jakość i cenę. Seminarium będzie świetną okazją do zapoznania się z opiniami przedstawicieli branży budowlanej oraz wymiany poglądów z zaproszonymi ekspertami.
Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli wspólnot mieszkaniowych, rzeczoznawców majątkowych, zarządców nieruchomości, architektów, projektantów, firmy budowlane, deweloperów, właścicieli hoteli, domów opieki społecznej i inne strony zainteresowane poruszaną tematyką. Udział w seminarium pozwala uzyskać 1 pkt w ramach obowiązkowego doskonalenia kwalifikacji zawodowych rzeczoznawców majątkowych, zarządców nieruchomości i pośredników w obrocie nieruchomościami, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 17 lutego 2005 r. ( Dz.U. Nr 35 poz. 314).
Szczegółowych informacji udziela organizator pod numerem telefonu (22) 828 65 15.Daniel Zawadzki
Prezes ESiS
 

Zobacz Agendą i plejadę wybitnych prelegentów
http://www.esis.org.pl/asp/pliki/pobierz/20090508_program_seminarium.pdf