Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Roto NT PowerHinge – naturalnie od podłogi do sufitu

Roto NT PowerHinge to rozwiązanie, które idealnie wpisuje się w modny trend stosowania w budownictwie mieszkaniowym coraz większych przeszkleń. Okucia te cieszą się szczególnym zainteresowaniem architektów, otwierając przed nimi szerokie możliwości aranżacyjne. Mają bowiem wyjątkową cechę - dzięki nim można tworzyć przeszklenia sięgające od podłogi do sufitu!

Duże przeszklenia są z pewnością atrakcyjnym rozwiązaniem w nowoczesnych domach, jednak by były one jednocześnie estetyczne i funkcjonalne, masywna szyba wymaga odpowiednich okuć. Okucia Roto NT PowerHinge są dostosowane do otwieranych tradycyjnie, w sposób rozwierno-uchylny, okien i drzwi balkonowych. Umożliwiają łatwą i komfortową obsługę skrzydeł okiennych o masie do 200 kg oraz drzwi rozwiernych o maksymalnej masie 300 kg. Przeznaczone są do okien z profili drewnianych i drewniano-aluminiowych, dlatego z pewnością zyskają zwolenników wśród osób ceniących sobie  naturalność materiałów wyposażenia wnętrz.
Nowość! Na tegorocznych targach Fensterbau/Frontale zaprezentowane zostały także drzwi z Roto NT PowerHinge o szerokości 1,60 m oraz wysokości 3 m (na wysokość całego pomieszczenia) wyposażone w  niski próg Roto BKV Eifel TB. Niski próg  izolowany termicznie sprawia, że drzwi balkonowe mimo dużych rozmiarów stają się podobne do systemów przesuwnych. Zapewniają wygodne, szerokie wyjście bez barier, jednocześnie zatrzymując ciepło i chroniąc przed „zjawiskami pogodowymi”, takimi jak zalegający pod drzwiami śnieg czy ulewny deszcz.

Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o. • Wał Miedzeszyński 402 • 03-994 Warszawa •
Tel.: +48 (022) 567 09 00 do – 04 • Fax: +48 (022) 567 09 09 • info.pl@roto-frank.com