Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Reklama stolarki w internecie


ALBO INTERNET ALBO NIC CZYLI NIE TRAĆ CZASU NA BIBUŁĘ


Cytat: „Powszechnie wiadomo, że Internet pozwala kształtować świadomość Klienta jak żadne inne medium.
Walka o Klienta zaczyna się już od pierwszego kontaktu - zapoznania z logotypem firmy. Produkt powinien być łatwo rozpoznawany przez konsumentów, wyróżniający się spośród sobie podobnych, konkurencyjnych produktów, a w osiąganiu tych celów idealnie sprawdza się Internet. Potencjał tego medium dotyczy tak użytkowników, jak i różnorodności dostępnych form i narzędzi reklamowych”.

W dobie poważnego spowolnienia i zagrożenia spadkiem sprzedaży okien i drzwi w Polsce, infookno.pl, Wasz Partner w biznesie proponuje marketingowe działanie celowe, czyli skuteczną promocję Państwa firm w rewelacyjnej cenie. Musimy wyjść Państwu naprzeciw, solidarność w trudnych czasach nie może być pustym słowem.

Jesteśmy portalem dla Klienta indywidualnego, chociaż coraz częściej na nasze strony zaglądają architekci i ludzie z branży budowlanej. Mamy stałych i lojalnych Klientów stolarki otworowej i bardzo cieszymy się z ich zaufania do nas i lojalności.
Wszyscy chcemy wiedzieć, czego potrzebuje Klient, jakie są tendencje, o czym się mówi i pisze.
Internet do znakomite medium, które w tym roku będzie święciło triumfy, ale Państwo jako producenci stolarki muszą mieć z reklamy w tym medium wymierną korzyść : SPRZEDAŻ.

Jedno jest pewne, Internet jest kilka, a w niektórych przypadkach nawet kilkanaście razy tańszy od mediów typu miesięcznik, nie wspominając o cenie reklam telewizyjnych.
Jego skuteczność dorównuje wielu mediom, a nawet je przewyższa. Do Internetu można zajrzeć wielokrotnie, zaś jedna reklama w renomowanym miesięczniku, na którą potencjalny Klient spojrzy raz, może kosztować tyle, co cały rok promocji w dobrym konsumenckim portalu o stolarce.
reklama w infooknoJest wiele portali internetowych, tak jak jest wiele potrzeb Klientów. Warto przeanalizować raz jeszcze czy i gdzie promujecie Państwo swoje wyroby. Czy jest to portal dla branży, gdzie producent pragnie dotrzeć do maksymalnej liczby producentów i dystrybutorów. Czy jest to portal konsumencki, tam gdzie kKient poszukuje informacji, wiedzy i konkretnych propozycji dotyczących okien i drzwi, czyli „Jak i gdzie dobrze kupić dobre okna”. W tym przypadku np. Katalog Firm jest nieodzowny.
Na podstawie naszej wiedzy i kontaktów z branżą i Klientami z całej Polski możemy stwierdzić, że już jakiś czas temu nastąpiło spore „pomieszanie z poplątaniem” właśnie w ofercie portali internetowych. Duża część portali chciałaby dostarczać wiedzę wszystkim i wszystko, czyli w sumie nic, nikomu. Wyraźne określenie się w tej branży w tym kryzysowym roku wyjdzie na korzyść i branży i Klientom indywidualnym.
My w infookno.pl zrobiliśmy to już na samym początku. Wiemy, czego chcemy, wiemy dokąd zmierzamy, wiemy co możemy dla Państwa zrobić. Jesteśmy bardzo skuteczni.

Rok 2008 to ponad 135,000 unikalnych użytkowników poszukujących konkretnej wiedzy o oknach, 50% z nich poszukujących konkretnych firm, wybieranych z naszego Katalogu Firm.
W tym roku podnieśliśmy sobie poprzeczkę do 200 000 unikalnych użytkowników, pomimo znacznego spowolnienia koniunktury wierzymy, że ci Klienci, którzy chcą kupić stolarkę otworową, będą wymagający i dobrze poinformowani, będą korzystać z naszego portalu.
Już wkrótce rozszerzamy swoją ofertę i staniemy się jeszcze bardziej atrakcyjni, dla tych którzy chcą reklamować okna i drzwi jak i tych, którzy chcą je kupować.

Zapraszamy do skorzystania z naszej rewelacyjnej oferty. Zapraszamy do nas.
Nasze propozycje pakietów promocyjnych zaczynają się już od 990 zł netto miesięcznie a w przypadku Katalogu Firm od 149zł netto za wpis za rok.

Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo pisząc na adres e-mail:
marketing@infookno.pl  lub infookno@infookno.pl
lub dzwoniąc pod numery: tel. 0 601 355 778 lub (22) 396 67 71


P.S. Konicznie wpisz się do naszego Katalogu Firm, to z pewnością najtańsza promocja Państwa firmy w Polsce i często bardzo skuteczna.
http://www.infookno.pl/dodaj_firme.html