Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Praca w EKO-OKNA


PracaEKO-OKNA, czołowy polski producent okien z Raciborza, tworzy nowe miejsca pracy. Zwiększenie zatrudnienia związane jest z przyjętymi przez zarząd firmy nowymi planami rozwojowymi. We wrześniu br. rozpoczęła się rekrutacja na 200 nowych stanowisk. Akcję wspiera Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu.
Obecnie firma poszukuje 50 osób na stanowiska produkcyjne do zakładów zlokalizowanych w Raciborzu. Kolejne 150 osób znajdzie zatrudnienie w nowym zakładzie produkcyjnym, budowanym przez firmę w pobliskich Kornicach. Otwarcie hali zaplanowano na styczeń 2009.

- Nowa hala pomieści cały park maszynowy, którym dysponujemy. Dzięki temu zwiększymy swoje moce produkcyjne, co bezpośrednio przełoży się na warunki zatrudnienia w naszej firmie – mówi Mateusz Kłosek, prezes EKO-OKIEN.

Nowi pracownicy mogą liczyć na atrakcyjne warunki zatrudnienia, obejmujące zatrudnienia umowę o pracę, system premii oraz pakiety szkoleń. Ponadto, firma zapewnia darmowe przejazdy autobusem z Raciborza do Kietrza, czy zniżki na obiady. Wszystkie osoby, które są zainteresowane pracą w Eko – Oknach zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 29 września 2008 o godz. 11.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Raciborzu.  Uczestnicy otrzymają szczegółowe informacje o ofertach pracy oraz będą mogli skorzystać z porad doradców zawodowych z urzędu.

Za EKO-OKNA