Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Nowe klamki RotoSwing do drzwi tarasowych

Jednolity wygląd wszystkich okien i drzwi tarasowych w domu

Rodzina klamek RotoSwing powiększyła się o nowe modele, przeznaczone do przesuwnych i uchylno-przesuwnych drzwi tarasowych Patio S i Patio Life. Dzięki temu wszystkie okna
w domu mogą być zaopatrzone w nowatorskie okucia o jednolitym wyglądzie. Nowe modele klamek występują, podobnie jak ich „siostry”, w wariantach standard
i zamykane na klucz.

Czym się charakteryzują?

Klamki z tej linii mają nowoczesny design, dopasowany
do perfekcyjnie zaaranżowanych wnętrz, a także rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo domu i pozwalające na wygodną obsługę. Klamki charakteryzuje wygodny ergonomiczny kształt, elegancka linia, uzyskana w efekcie ukrycia rozetki, a także elementy ozdobne po bokach z możliwością wyboru koloru we wszystkich kolorach RAL.

Te klamki okienne wyróżnia nie tylko atrakcyjny wygląd i przyjemny, dopasowany do dłoni kształt wygiętej linii, ale również odporność na zużycie i niezawodne działanie. Ta niezawodność potwierdzona jest dziesięcioletnią gwarancją. 

Trzy zastosowania:

- do okien standardowych i antywyważeniowych: klamki standard, blokowane przyciskiem, z systemem Secustik® i zamykane na klucz. Klamka z tym systemem chroni dom przed tzw. inteligentnym włamaniem polegającym na przesuwaniu okucia od zewnątrz. Gdy obracamy klamkę prawidłowo – okno otwiera się i zamyka zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Jeśli jednak spróbujemy zrobić to od zewnątrz, używając np. śrubokrętu, system zablokuje przesuwanie się okucia i znacznie utrudni otwarcie okna w niepożądany sposób.

- do okien TiltFirst, przeznaczonych do pokoju dziecka. Ich podstawową funkcją jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom – okna można bez problemu uchylać, jednak ich otwarcie jest możliwe tylko po przekręceniu klucza.

 

- nowość! klamki do wielkopowierzchniowych drzwi tarasowych w wersji standard i zamykanej na klucz. Pozwalają oprócz tego na ujednolicenie wyglądu wszystkich okien i drzwi tarasowych w domu.

Dopasowanie klamek do wnętrza oraz designu okien ułatwia osobna strona poświęcona klamkom RotoSwing, www.rotoswing.pl, na której znajdziemy konfigurator umożliwiający wybór koloru, funkcji oraz długości trzpienia klamki. Dzięki konfiguratorowi wszystkie dostępne w ofercie warianty kolorystyczne i funkcjonalne klamek można obejrzeć, wydrukować albo wysłać e-mailem, a także w prosty sposób zidentyfikować katalogowy numer klamek, niezbędny do zamówienia.