Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Nowa nazwa, nowe wyzwanie

Okna StollarFirma STOLLAR SYSTEMY OKIENNE Spółka Jawna istnieje na polskim rynku od 2000 roku. W dniu 02 maja 2006r. uległa zmianie nazwa firmy z dotychczasowej Suwalska Fabryka Okien i Drzwi EURO OKNO Godlewski Spółka Jawna na STOLLAR SYSTEMY OKIENNE Spółka Jawna. Od początku działalności naszym założeniem było zaspokajanie potrzeb wymagających Klientów, którym przede wszystkim zależy na atrakcyjnych cenowo wyrobach dobrej jakości.
 
Naszą strategią jest inwestowanie w rozwój zakładu w trosce o jakość produktu i zadowolenie klienta. Dzięki ciągłym inwestycjom i doskonaleniu technologii podnosimy jakość naszych wyrobów. Jednocześnie możemy sobie pozwolić na rozszerzanie oferty produktowej. Do wyjściowego produktu - stolarki PCV - dołączyliśmy okna i drzwi z aluminium oraz okna drewniane.
 
Okna StollarPostawiliśmy również na profesjonalizm pracowników. Lata doświadczeń ze stolarką PCV pozwoliły na skompletowanie załogi, która profesjonalnie produkuje, montuje i sprzedaje nasze okna i drzwi.
 
W 2006 roku firma wdrożyła nowe technologie produkcyjne, zwiększyła zatrudnienie. Prezes firmy Pan Tomasz Godlewski aktywnie wspomaga i sponsoruje imprezy sportowe, kulturalne odbywające się na terenie miasta i województwa. Wysoka jakość naszych wyrobów jest znana w Unii Europejskiej oraz w wielu innych krajach. Wyrobiona i sprawdzona marka firmy STOLLAR promuje Suwałki na arenie międzynarodowej.
 
Fabryka StollarDziś STOLLAR SYSTEMY OKIENNE jest dużym, uznanym i liczącym się producentem stolarki PCV i drewnianej na Europejskim rynku. Jakość naszych produktów gwarantują Aprobaty Techniczne wydane przez ITB Warszawa oraz Certyfikaty Jakości wydane przez dostawców: profilu, okuć i szyb. Ponieważ naszą dewizą jest wysoka jakość produktu, kompetentna i wykwalifikowana załoga oraz dobra marka firmy postanowiliśmy wdrożyć system zarządzania jakością ISO 9001.

Za Stollar Systemy Okienne