Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Porady eksperta stolarki

Bądź mądry przed zakupem stolarki

Są doradcy w sprawach finansów, prawa, samochodów,  a my doradzamy przy zakupie stolarki.
Zastanawiasz się nad zakupem okien, drzwi, bramy garażowej czy rolet ?  Nie wiesz na co się zdecydować? nie wiesz co jest dobre, modne, sprawdzone, rekomendowane?
Okna PVC, drewniane, drzwi  antywłamaniowe, rolety czy żaluzje, szklana kabina prysznicowa, ciepła brama garażowa? Masz już ofertę i nie wiesz czy jest korzystna? Masz wątpliwości co do jakości obsługi,  nie wiesz kto będzie montował Twoją stolarkę i czy punkt sprzedaży jest autoryzowany?
Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeśtak! to niezwłocznie powinieneś zgłosić się do nas. Zanim wydasz kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na zakup stolarki…zgłoś się do nas! Zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy.  Fachowo doradzimy, polecimy „najlepszych z najlepszych”, jesteśmy obiektywni i niezależni - współpracujemy z wieloma producentami i salonami sprzedaży w Warszawie i całej Polsce.
Posiadamy  to co najcenniejsze: fachową wiedzę na temat stolarki.Nie zwlekaj, zgłoś się do nas już dziś i...
 „BĄDŹ MĄDRY PRZED ZAKUPEM…. STOLARKI”

Jakie będą twoje korzyści? Zaoszczędzisz pieniądze, nerwy i czas. Pomożemy wybrać Ci dobry produkt, optymalną ofertę renomowanego producenta, wraz z odpowiednim montażem.
kontakt:  e-mail: biuro@stolarkavip.pl lub porady@stolarkavip.pl
Tel. 608 585 771