Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

DODAJ FIRMĘ DO KATALOGU INFOOKNO.PL


Tysiące Klientów każdego miesiąca poszukują okien za pośrednictwem Internetu.

Daj im się odnaleźć.
Wpisz swoją firmę do katalogu Infookno.pl
Internet jako medium i narzędzie marketingowe odgrywa kluczową rolę w promowaniu produktów. Okna nie są wyjątkiem. Z badań rynku wynika, że ponad 60% Klientów decydujących sie na zakup okien odwiedza salony sprzedaży szczególnie wtedy, kiedy taki punkt sprzedaży polecany jest w internecie.

Nasz portal skierowany do Klienta indywidualnego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kupujących okna, promując wiedzę, a w konsekwencji dobre okna. Informujemy o miejscach, w których można okna obejrzeć i kupić.
Pragniemy zaznaczyć, że portal Infookno.pl odwiedza coraz więcej kupujących okna.
Bez względu na to czy Państwa firma działa na rynku całej Polski, regionu czy tylko lokalnie, nie odgrywa większej roli dla poszukujących okien. Zwykle odwiedzany jest punkt sprzedaż znajdujący się najbliżej miejsca zamieszkania.
Nasz Katalog Firm jest tak skonstruowany tak, aby jak najszybciej dotrzeć do "Tego" miejsca, które potencjalny Klient chce odwiedzić.

Zarówno wpis w Pakiecie Standard jak i w Pakiecie Premium do Katalogu Infookno.pl, gwarantuje kompletny i wiarygodny przekaz o Państwa firmie, jej potencjale, adresie i telefonach. Dodatkowo w Pakiecie Premium, publikowane są informacje o Państwa stronach www, ofercie handlowej, logo, zdjęciach, a co najważniejsze umieszczamy mapkę dojazdu do punktu sprzedaży okien i akcesoriów Państwa Firmy.Wpisując się do naszego Katalogu zagwarantujecie sobie Państwo szansę odwiedzin wielu nowych Klientów. Ta drobna inwestycja może być najskuteczniejszą formą reklamy Państwa Firmy, bo Klient bez trudu Was znajdzie .

Nie daj wyprzedzić się konkurencji!

Nie warto zwlekać. Ponad 15. tysięcy nowych Klientów, którzy odwiedzają nasz portal Infookno.pl co miesiąc, decyduje gdzie kupić okna.


Formularz zgłoszeniowy do katalogu Firm

Reklama w Infookno.pl