Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Jakie okna? Drewniane, aluminiowe, PVC a może ogród zimowy? Napisz do nas.
Bądź mądry przed zakupem stolarki!

Masz mętlik w głowie? Wiele ofert? Nie wiesz co jest dobre i sprawdzone ? Nie chcesz przepłacić a zależy Ci na dobrej stolarce? Nie wiesz jaki rodzaj montażu wybrać? Czy firma(producent czy diler) którą chcesz wybrać ma dobrą kondycję finansową i renomę? Nie chcesz stracić swoich pieniędzy?

I.
Zanim kupisz okna,drzwi, bramę czy rolety - zadzwoń lub napisz do nas! Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania, doradzimy producenta lub salon sprzedaży znajdujący się blisko twojego miejsca zamieszkania. Pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru, zarekomendujemy wiarygodnych producentów, salony sprzedaży posiadające najlepszą cenę względem jakości i oczywiście a może przede wszystkim dobrych montażystów.

II.
Zanim podpiszesz umowę zakupu stolarki, czy zanim wpłacisz zaliczkę - zadzwoń lub napisz do nas! Sprawdzimy czy umowa jest korzystna dla Ciebie, czy ma kruczki prawne, czy wycena stolarki jest korzystna, czy stolarka jest markowa i dobra. Czy wszystko jest w niej zawarte; w tym gwarancja, informacje na temat montażu, czas wykonania robót oraz ewentualne kary umowne za spóźnienie w dostawie.

III.
Zanim dokonasz ostatecznego wyboru stolarki, zdaj się na ekspertów, którzy doradzą, zaoszczędzą Twój czas, nerwy i wiele pieniędzy.
Warto pamiętać o tym, żeby być mądrym przed zakupem. Bądź rekinem zakupów stolarki!
Jeżeli stać się na zakup stolarki zak kilka i więcej tysięcy złotych, to z pewnością możesz sobie pozwolić na doradztwo, a nawet powinieneś!

Skutecznie i profesjonalnie doradzamy Klientom z całej Polski - dziesiątki z nich jest już bardzo zadowolona z naszych usług, spróbuj i TY! Napisz do nas koniecznie - oszczędność czasu i pieniędzy gwarantowana! Adresy mailowe poniżej:

biuro@stolarkavip.pl  lub biuro@infookno.pl tel. 608 585 771

Ważne: Przy kontakcie mailowym z nami,podaj miasto w którym będzie montowana stolarka do twojego domu lub mieszkania - to nam ułatwi polecenie Ci odpowiedniej firmy.