Porady eksperta gratis - wystarczy zadzwonić lub napisać. Kliknij i już!

Akademia stolarki VIP
Pierwsze w historii praktyczne seminarium/szkolenie dla menadżerów stolarki. To jedyna taka szansa w branży, żeby dowiedzieć się co to są:
-klauzule niedozwolone
-zmiany w prawie budowlanym
-odpowiedzialność dilera, montażysty i producenta
-czego oczekują klienci i jak z nimi rozmawiać
-co to jest profesjonalny marketing
-czy są okna dźwiękochronne
-co robi roleta w oknie i jak ja montować
-funkcjonalna stolarka, ale jaka
-internet prawdę nam powie
-szczelny montaż stolarki (ciepły czy zimny!)
-szkło i szyby,
-czy marketing jest dobry na wszystko

Będą również prezentowane aktualne badania rynku z kilku krajów Europy w kontekście podejmowania decyzji przez konsumentów. Będziemy również rozmawiać jak się skutecznie promować.
Podzielimy się z Państwem wiedzą i doświadczeniem a Państwo będziecie mogli to wykorzystać w swoich firmach, w praktyce.
Zapraszamy Państwa na szkolenie/seminarium, na wielką ucztę branżową w sensie wiedzy i wymiany doświadczeń, zapraszamy do dyskusji: menadżerów stolarki,
żeby lepiej przygotowali się do nadchodzącego wyjątkowo trudnego sezonu w Polsce – przetrwają tylko najlepsi i najlepiej przystosowani do zmiennych warunków naszej gospodarki.

Data szkolenia:
23 lutego (sobota) w Warszawie w godz. 9:00-17:00 (możliwość rezerwacji taniego noclegu). Szkolenie z certyfikatem Akademii Stolarki VIP-dla najlepszych!
Wszystkie szczegóły pod adresem mailowym: szkolenia@infookno.pl i nr telefonu: 531-56-12-02. Czekamy na Państwa. Ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy!